2410
2553
عنوان

نمیدونم عنوانو چی بزارم:/

142 بازدید | 24 پست

من پارسال دیپلم گرفتم تو دوران مدرسه همیشه شاگرد سوم چهارم بودم معدلم دبیرستان 18بود

راهنمایی19

الان همش حسرت اینو میخورم که چرا هیچوقت از خودم توقع شاگرد اول شدن نداشتم!!!!؟

چرا به این نمره ها قانع بودم یه ذره بیشتر تلاش نمیکردم!!!

بنظر شما هم من دیوونم؟

یا حق دارم حسرت بخورم!؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اره دیوونه ای

مگه اونی ک شاگرد اوله کجای دنیارو گرفته یذره دنیاتو بزرگ کن

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

😐دعا میکنم برات

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

دیوونه ای 😂

اتفاقا من همش به خودم میگم چرا حرص نمره میزدم الکی ؟ 🤔🤦‍♀️

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
2714

من درسم خوب ولی رتبه یک نبودم رتبه سه چهار میشدم، برام مهم هم نیست، جالبیش اینه معدل بیست ندارم حتی تو دبستان😅😅الانم دانشجوام🙂

نمیخاد حسرت گذشته رو بخوری اگه کنکوری هستی برا کنکورت خوب بخون🌸

2706