2733
2739
بیچاره دبیره داشت از تعجب میمرد

والا منم تعجب کردم😂😂😂آرایشگر ک نشدی ها؟؟😂😂

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا منم تعجب کردم😂😂😂آرایشگر ک نشدی ها؟؟😂😂

نچ 😁

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
همین دیشب رفته بودیم خرید سوپر محله مون، بچه هارو سپردم به شوهرم، داشتم خرید میکردم گوشیم زنگ خورد ه ...

🤣🤪😂😂😂😂😂😂👊 بیچارههه

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
2731
موضوع خنده دار زیاده منتهی حضور ذهن ندارم الان... فقط ی خاطره عروسی رفتن دارم ک الان یادمه.... ک هر ...

جان من تعریفش کن ک بدجور هوس گاز زدن فرش گرفتم 😂😂😂بگوو

🤣🤣🤣🤣 پر و برگشون ریخته:-/

دیگه فیلم یاد کسی نموند که

دوست نامردم که رفت قاطی پفیلاها  

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
تو سینما بودم  صدای فیلم ضعیف بود یهو داد زدم فلانی// داداشم //کنترلو بده صداشو بلند کنم &nbs ...

🤣🤣🤣🤣🤣👊👊

این خاطره یکی از اعضای سایته نمیدونم کدوم کاربره.. اما کپیش کردم از تو تاپیک خاطرات عروسی

میذارم براتون فیض ببرید...

ب خداوندی خدا

ی عروسی رفتیم تو روستا یهو دیدیم برقا رفت بعد ی دقیقه اومد چن بار تکرار شد تا فهمیدیم عروس اسکول کلید برقو میزده خاموش میکرده وقتی هم روشن میشد خودشو و خواهراش جیغ میزدن و دست بعدم هی در گوش خواهرش میگفت بگو کل بزنن عروس میخاد برقصه 🤕🤕🤕🤕🤕🤕تا اخر مراسم خودش ی تنه مجلسه و گرم نگه داشت و رقصید

2738
حسش نی بنویسم کاش میشد اینجا وویس گزاش:/♡

😘😘😘😘😘کاشششش

این خاطره یکی از اعضای سایته نمیدونم کدوم کاربره.. اما کپیش کردم از تو تاپیک خاطرات عروسی میذارم ...

واییییی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👊👊👊👊👊👊

😘😘😘😘😘کاشششش

😸💛

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

دوستان فقط نگاه نکنید تعریففففف کنید عجب هاا🤪🤪🤣😬😬😬

2706