2726

من یادمه ی بار تو کلاس ریاضی نشسته بودیم استاد داشت درس میداد

بعد بهمون ی معادله داد گفت x رو پیداد کنید

منم فورن مثل شاگردهای زرنگ گفتم استاد میشه ۱‌.۵😊

آفرین دست بزنید براش😍😍

بعد کلی تشویق تعریف

خوب برامون توضیح بده دخترم چ جوری پیداش کردی😍

من: استاد تو کتاب نوشته بود 🤪

استاد😑🤐

بچه های کلاس🤣🤣🤣🤣😂😂

استاد: آخر ترم از من توقع نمره نداشته باش خانوم فلانی😠

من:باشه استاد ب روی چشم🤪😂😂👊👊

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

هاهاها:/)

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هاهاها:/)

چیه تو هم تعریف کن😂👊😠

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
2728

روزبله برونم رفتیم دوباره صحبت کنیم چون ی چی یادم رفته بود بگم

عاقا ک صحبت میکردن یهو ب در نگا کردم دیدم بلههههه سوتین قرمزم اویزونه یادم رفته بردارم،یهو رنگم پرید ب لکنت افتاد رد نگامو ک گرف سوتینو دید😥😥😥خندید ایتقد😓گف عب نداره برو درس کن بیا بقیه حرفا😂😂😂😂😂

برای داشتنت دلیو ب دریا زدم که از آب میترسید😍😘💕👰👫🍬🌈
   منکه کلا زندگیم جوکه😂😂😂

ا خو تعریف کن

چیه تو هم تعریف کن😂👊😠

حسش نی بنویسم کاش میشد اینجا وویس گزاش:/♡

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

من تو مدرسه یخورده بچه ... بوده ام یه بار تو یه روز گرم داشتیم اب بازی میکردیم من یه پارچ اب ریختم رو یکی از دبیرای اقامون که وسواس شدید داشت بعد با اعتماد به نفس بهش گفتم اتو بیارم خوشکتون کنم🤣

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید

من فاز اونایی ک شکلک اینجوری می زارم درک نمیکنم😕

😂😂😂👊

منم ی دوس داشتم از این خرخون زرنگا بود جواب مسعله ها رو حل میکرد ولی  خجالتی بود ب استاد نمیگقت ...

😂😂😂😂😂👊 عجب آدمی هستی ها

2706