2733
2739
عنوان

این عکس بمن حس خوبی داد. جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1475 بازدید | 57 پست

دوتاشون ک ۸تا دارن اون یکیم حتما ۴تای دیگش رفته عقب 

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب اینام حسودن سه تاشون نفری 8النگو دارن اون یکی 4تا داره فعلا عقد هست ،تا کشف بعد خدا نگهدار  

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
2740

خواهر منم دستش مثل ایناست 12تا گرفت با ی تک پوش ک ب اندازه 6تا النگو ی سرویس طلا ی نیم ست طلا ،ی گوشواره دو تا انگشتر ،ی حلقه،دو تا گردنبند بزرگ همه هم سنگین و بزرگ هستن ،اما خواهرم دلش خوش نیست ،همیشه میگه کاش بجا این همه طلا آرامش و دل خوش داشتم 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
خواهر منم دستش مثل ایناست 12تا گرفت با ی تک پوش ک ب اندازه 6تا النگو ی سرویس طلا ی نیم ست طلا ،ی گوش ...

امیدوارم خدا به دلش ارامش بده. مشکلش چیع مگه

شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 
امیدوارم خدا به دلش ارامش بده. مشکلش چیع مگه

خب شوهرش ناسازگار ،خانواده شوهره اذیتش میکنن،بودین همه طلا آویزان کرده ب خودش بهترین لباس میپوشه اما ی پول بستنی تو کیفش نیست برا هر چی باید گریه کنه