2726
عنوان

این عکس بمن حس خوبی داد. جاری

1475 بازدید | 57 پست

بچه ها این عکس از ی پیج طلا ورداشتم نوسته بود النگوهای چهارتا جاری . چقد خوبه ادم با جاریاش انقد خوب باشع دور هم بشینه چای بخوره و عکس بگیره. مال من ک انقدررر فیس افاده ای و سیاستمدارن میترسن یه کلمه حرف اضافه بزنن 🙁🙁

شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 

منم با جاریم خوبم و دوسش دارم. 😊

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واااای اینارو خخخخخخ

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
من جاری ندارمم😭😭😭😭

منم جاری ندارم

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی
2706