2733
2734
عنوان

کنکوری هااا..بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 97 پست
۱۱ تا ۶ کامل باید بخوابم بچهام شوهرم نگه میداره شبا

خدا شوهرت رو حفظ کنه ان شاالله ، عزیزم جایی نگو سه قلو دارم و اینا ، تعریف نکن ، دور از جون چشم میخوری ، چون چشم ترسیده داشتیم به شما هم گفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله من ازدواج ک کردم رو ۱۷ گیر بودم سر یکماه انقد شوهرم رو درسم و قرانم گیر داد تموم کردم مبتونی تلا ...

افرین..چقد بااراده ای😍😍یعنی تو یکماه کل قرانم حفظ شدی؟

قد=۱۷۰   وزن شروع👈۷۸  وزن فعلی👈۷۰  وزن هدف👈۶۵  
۱۱ تا ۶ کامل باید بخوابم بچهام شوهرم نگه میداره شبا

راز موفقیتتون چیه ؟😍

من واقعا شما رو تو رویام تصور میکردم

حافظ قران بشم

یه ورزشکار حدفه ای

از لحاظ تحصیلی هم که ماشالله

بعدشم با سختی بارداری

واقعا چطوری میتونین؟

2731
خدا شوهرت رو حفظ کنه ان شاالله ، عزیزم جایی نگو سه قلو دارم و اینا ، تعریف نکن ، دور از جون چشم میخو ...

مرسی ک مهربونی😍 اجی من همه چیو میگم خیلی سادم بیشتریا مسخرم میکنن میگت این همه بجه برا چیته خب خدا داده من چی میتونم کنم من با سقط نمیتونم کنار بیام

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
راز موفقیتتون چیه ؟😍 من واقعا شما رو تو رویام تصور میکردم حافظ قران بشم یه ورزشکار حدفه ای از ل ...

شاید ارادم قویه خیلی هیجان دارم دوس دارم چیزای حدید یاد بگیرم هر ی مدت میزنم تو ی کاری مثلا عروسک بافی دستبند سازی😂 ورزشم صد تا چیز رفتم تا رسیدم ب بوکس ک ووقعا ارامش میده بهم ،چرا تو بارداری سخته مادر شوهرم خداروشکر کمکمه بجها رو نگه میداره شوهرمم کارای خونع کمک گیکنه

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
شاید ارادم قویه خیلی هیجان دارم دوس دارم چیزای حدید یاد بگیرم هر ی مدت میزنم تو ی کاری مثلا عروسک با ...

شوهرتون چیکاره ست کع میرسه به شما کمک کنه؟

البته ببخشید ها فضولیه

اگه میخواید جواب ندین🌹

مرسی ک مهربونی😍 اجی من همه چیو میگم خیلی سادم بیشتریا مسخرم میکنن میگت این همه بجه برا چیته خب خدا ...

متاسفانه چشم مردم بده ، ما ۵ تا بچه بودیم مامانم ششمی رو که حامله شد یه دختر خیلی خیلی خوشگل بود از بس همه جا گفتن این آخری زیادیه و ... بچه ی ششم ناگهانی به رحمت خدا رفت

2740