2726
عنوان

کنکوری هااا..بیایید

566 بازدید | 97 پست

سلام میشه لطفا هرکسی که فردی رومیشناسه مدرسه دولتی بوده و پزشک شده و به هدفش رسیده و چه معدلی داشته رو بنویسه و اینکه چکارایی انجا داد ه که این موفقیت رو کسب کرده..تا ایجاد انگیزه بشه

چه ندارد انکس که خدارا دارد

روزی ۱۴ساعت درس میخوند

گوشی تلوزیون اینترنت کلا همه چی تعطیل 

ارامش زیادی هم داشت استرسی نبود

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من علوم ازمایشگاهی قبول شدم البته اون ساا نامزد شدم وگرنه حتما پزشکی میاوردم خیلی خوب میخوندم الانم خیلی وقته شروع کتم با بچه تازه و حامله بازم مبخوام کنکور بدم 

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
من علوم ازمایشگاهی قبول شدم البته اون ساا نامزد شدم وگرنه حتما پزشکی میاوردم خیلی خوب میخوندم الانم ...

مدرسه ات چی بود و معدلت چند بود؟؟؟؟ گلم

من پزشکی پردیس قبول شدم.سال 98 به ما نظام قدیما خیلی ظلم شد.حقم این نبود    

اره واقعا نظام قدیم افتضاح شد ۹۸...سوالای جدیدا گلااااابی بود😖😶

حالا دیگه اشکال نداره ایشالله هر روز موفقتر بشی😍😍😍

ترمی چقد میگیرن ازتون

طراحی چهره انجام میدم👩‍🎨پیج نقاشیم_manzarart 
من پزشکی پردیس قبول شدم.سال 98 به ما نظام قدیما خیلی ظلم شد.حقم این نبود    

خوشبحالت...رشته خوبیه راضی هستی ...حقوق چند میگیری....مدرسه و معدلت رو میشه بگی عزیزم

اره واقعا نظام قدیم افتضاح شد ۹۸...سوالای جدیدا گلااااابی بود😖😶 حالا دیگه اشکال نداره ایشالله ...

دقیقا.بعد هم سعی کردن با هم ترازی مسخره مثلا جبرانش کنن.

17 میلیون و هفتصد .علوم پایه .

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
از کی شروع کرد؟؟؟معدل و مدرسه اش رو میشه بگی

از اول سال تحصیلی که پیش بود معدلش ۱۹بود فکر کنم

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂
خوشبحالت...رشته خوبیه راضی هستی ...حقوق چند میگیری....مدرسه و معدلت رو میشه بگی عزیزم

من سرکار نمیرم 

مدرسه غیر انتفاعی

معدل 18

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2706