2733
2739
عنوان

میونه خونواده خودتون با خانواده شوهرتون چجوریه؟صمیمی هستن با هم

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 22 پست
مقایسه نکن.اونا دخترش هستن تو عروسی

چی بگم والله با خانواده خودشونم کلا قط ارتباطن 

فقط با خانواده پدر شوهر دخترش همچیزشون با اوناست‌

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
ما ازدواج فامیلی نیست ولی خیلی باهم رابطه دارند . مثلا امروز صبح همینجوری مادرشوهرم اومده به خونوادم ...

چه خوب، مال مااینطوری نیست هم خودم و هم سه تا خواهرام فقط تو مناسبتا همدیگرو می بینن خانواده ها

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب، مال مااینطوری نیست هم خودم و هم سه تا خواهرام فقط تو مناسبتا همدیگرو می بینن خانواده ها

ن بابا کجاش خوبه من خوشم نمیاد بنظرم  دوری و دوستی بهتره . 

مرا عهدیست با جانان💏😍
چی بگم والله با خانواده خودشونم کلا قط ارتباطن  فقط با خانواده پدر شوهر دخترش همچیزشون با اونا ...

چ اصراری  داری با خانوادت گرم بگیرین.آدم قحطه😖 دور از جون مگه خانواده خودت بی کس و کارن... هرچقد از خانواده شوهر دور باشی بهتره .دوری و دوستی

2731
ارتباط اجتماعیشون که صفر نیست چون با خانواده داماد معاشرت دارن با خانواده شما رفت امد نمیکنن. خانوا ...

نه گلی 

حتی با خواهر برادر خودشونم رفت وآمد نمیکنن پدر شوهر و مادر شوهرم

پدر شوهر دخترشون چون خیلی پولداره فقط اونو آدم حساب میکنن

چی بگم والله با خانواده خودشونم کلا قط ارتباطن  فقط با خانواده پدر شوهر دخترش همچیزشون با اونا ...

لابد سبک هم رو میپسندن و خصوصیات اخلاقی و رفتاریشون با هم سازگاره. عیبی نداره عزیزم اتفاقا اینجوری آرامش شما بیشتره. من خیلی نتیجه صمیمیت زیادی رو دیدم که تهش داستان شده. دوری و دوستی واسه بین خانواده ها از همه چی بهتره

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
ما ازدواج فامیلی نیست ولی خیلی باهم رابطه دارند . مثلا امروز صبح همینجوری مادرشوهرم اومده به خونوادم ...

باریک الله

چ اصراری  داری با خانوادت گرم بگیرین.آدم قحطه😖 دور از جون مگه خانواده خودت بی کس و کارن... هرچ ...

نه اخه زشته کارشون 

باور میکنی هیچ وقت ندیدم پدر بزرگ مادر بزرگ شوهرم بیاد خونشون 

کلا اینجورین تحفه ها 

آدم خجالت میکشه 

2738