2737
2739
عنوان

بنظرتون جواب این خواستگارو چی باید داد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 21 پست

خواستگاری برای اینه ک اون بگه و تو بگی بی تعارف و بدون دخالت احساس.حالا تا اینجای کار بنظر من اینکه محدودت داره میکنه ینی استاپ و بدردت نمیخوره.اگه رئیس بازی داره در میاره هم باید بیشتر بررسیش کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعیت من علاقه ای به ادامه شغلم ندارم چون فشار زیادی متحمل میشم

اهل دستور دادن نمیشه گفت بود میگفت من ۵ صب تا ۸ شب سر کارم وضع مالی خوبی هم دارم لازم نیس همسرم کار کنه و وقتی میام جفتمون خسته باشیم ولی مشکلی با ادامه تحصیل و سرگرمی خارج از خونه نداشت

خواستگاری برای اینه ک اون بگه و تو بگی بی تعارف و بدون دخالت احساس.حالا تا اینجای کار بنظر من اینکه ...

هرچی هم خودمونو گول بزنیم اخر مردا رییسن و باید رییس بازیشونو تحمل کنیم

2731

به نظرم طبیعیه تو خواستگاری طرف باید از خودش و اخلاقیات و انتظاراتش بگه و هییچ ربطی به خودشیفتگی نداره..

مواردی که مطرح کرد مربوط به حجاب و ..رو هم صادقانه بهش جواب بده اگه اهل حجابی بگو رعایت میکنم و خودم مقیدم و اگه نیستی هم صادقانه مطرح کن که من تو پوشش ازادم و همچنین نسبت به موارد دیگه هم جواب واقعی بده..

اصلا تو یک جلسه هیییچ قضاوتی نمیتونی بکنی..

من حس میکنم خواستگارت عاقل بود و میدونست از ازدواج چی میخواد ولی شما حتما حتما اعتماد به نفست رو زیاد کن و هدفت از ازدواج رو برا خودت مشخص کن و بعد مسولیت ازدواج رو به عهده بگیر..

گفت با لباس باز و ارتباط با نامحرم مشکل داره ها

طبیعیه چون شهرستانها همین طرزفکرو دارن منم بااینکه مانتوییم و به تیپ خیلی اهمیت میدم ولی اهل مانتوهای جلو باز و خیلی راحت گشتن نیستم