2703
2553

سلام دوستان 

دوست داشتم با کسی مشورت یا دردل کنم و کسی بهتر از شما سراغ نداشتم چون جواباتون کاملا بی طرفه

من از یه خانواده تقریبا متوسط هستم ۲۶ سالمه لیسانسه و کارمند یه شرکت خصوصی. قیافم به گفته اطرافیان خوبه. خونه و زندگی متوسطی داریم پدرم بازنشسته و راننده آژانس هست و مادرم سالهاست خیاطی میکنه یه خواهر و یه برادر کوچکتر از خودم دارم که خواهرم ۲۳ ساله هس دانشجو و شاغل و برادرم هم ۲۰ ساله و اونم شاغل هس 

بااین اوصاف و با وضعی که الان همگی از این مملکت سراغ داریم بازم نمیتونیم آنچنان گلیم خودمونو از آب بکشیم برای مثال مدت هاست بخاطر جهیزیه نگرانم چون میدونم فشار زیادی به خانوادم میاد و ممکنه جلو خانواده طرفم سرشکسته بشم

من خواستگار چندانی ندارم اکثرا هم تا مرحله ای که مادرش بیاد و بره و دیگه برنگرده پیش میره تااینکه هفته پیش یه خواستگار با خونمون تماس گرفت و شرایط پسرشونو گفتن و من میدونستم اینم مث سری های قبل میشه ولی باز قبول کردم بیان

مادر و خواهرش اومدن و پس فرداش تماس گرفتن که عصر با پسرشون میاد 

خلاصه عصر اقا پسر و مادرش تشریف اوردن و مادرش خواست تا باهم صحبت کنیم شرایطش به این صورته که قیافه تقریبا خوبی داره متولد ۶۴ هست پسر اخر خانواده و خواهر برادراش معلم و و مهندس هستن خودش کارمند رسمی شرکت نفت و وضع مالی خوبی هم دارن 

تو صحبتاش میشد بوی خودشیفتگی رو حس کرد یا شایدم من اینطور حس میکنم چون کلا اعتماد به نفس پایینی دارم اخلاقیاتشم اینطور بود که از شاغل بودن زن از لباس باز ارتباط با نامحرم و از این دست موارد خوشش نمیومد و به قول خودش اخلاقیات دهه شصتی داشت. بعد از اتمام صحبتامون گفت خب حالا تا یه مدت فکرامونو بکنیم من فقط سر تکون دادم یعنی درسته ولی واقعیت بهم برخورد انگار که من خاستگاریش رفته بودم نمیدونم این حرف طبیعیه یا من زیاد حساسیت به خرج میدم گفت یه دوره ۱۰ روزه تهران داریم و تو این مدت فکرامونو بکنیم 

خلاصه همین حرفش کلی دل چرکینم کرد احساس میکنم اگه پیشتر هم بریم من دائم باید اینطور کوچیک شدنو حس کنم چون هرچند از نظر فرهنگی تفاوتی نداریم ولی از نظر مالی که این روزا تعیین کننده همه چیز هست متفاوتیم

الانم منتظریم آقا پسر بله رو بدن. من واقعا میخوام بدونم این روند طبیعیه و شما بودین چه رفتاری میکردین؟

بابت پرحرفیم عذرمیخوام ولی میخواستم شرایطو به تفصیل براتون بگم که بهتر بتونین کمکم کنین

ممنونم

دوطرف باید بخوان دیگه طبیعیه

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

اون تورو ساکت و مظلوم دیده خودشو تا تونسته بزرگ کرده😕😕

اولین کار اینه اعتناد به نفس خودتو ببری بالا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب عزیزم شمام صحبت میکردی

اجازه دادی طرف متکلم وحده بشه!

بیشتر حرف میزدی.از خودت از اخلاقیاتت از همه چیت

ممنون که همشو یکجا نوشتی😘

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)

بهت پیشنهاد میدم زود تصمیم نگیر، یکم معاشرت کن ببین واقعا اگه متکبره بعدا ردش کن، با یک ساعت حرف زدن نمیشه کسیو شناخت

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

من اونجا نبودم که واقعا خودشیفتگی رو از ظاهرش بفهمم؛

ولی لطفا اگه اینجوری فک می کنی درباره اش؛

جواب منفی بده.

بچه پررو!!!(عصبانی شدم یهو ازش)

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.

سلام 

غصه نخور بله طبیعیه منم مثل شما بودم و هستم و خیلیای دیگه هستن 

تجربه بهم ثابت کرد چیزهای مهم تری تو زندگیهامون وجود داره که چیزهای کوچکی مثل این رو پر رنگش می کنیم و مهم های زندگی رو نمیبینیم و ساده می گذریم زندگی خوبی دارید خداروشکر لذت ببر 

2714

عزیزم چقد خوب نوشتی

به نظرم خیلی حساس شدی و آقاپسر هم حق داره فکراشو بکنه! چیزایی هم که گفته مثل ارتباط با نامحرم و اینها هم که طبیعیه

نظرم اینه که با یک جلسه جواب بله یا خیر نده حداقل سه جلسه صحبت کنید بعد برای ادامه ارتباط فکر کنید

از قدیمیای سایت که دلش تنگ شد و برگشت

نوشتی میترسم جلو خانواده طرف سرشکسته شم و قبلتر نوشتی دیگران میگن قیافم خوبه این دوجمله نشون میده اعتماد به نفست فاجعه هست بنابراین شما با کمترراز خودتم ازدواج کنی ضعف نشون میدی و طرف سمت خودشیفتگی ناخداگاه میره ...این آقا هم که اینطوره و شما بهوای احساس کمبود کنی کارت تمومه و به طور کل این آقا میلیاردم بود به درد نمیخورد ..مردی که دنبال محدودیت طرف هست مفت نمیرزه

عزیزم وقتی خواستگاری سنتی برگزار میشه ممکنه پسر یا دختر همو نپسندن. هیچ ایرادی نداره.

ولی حتما علاوه بر عقلت به احساست هم رجوع کن. به نظرم کمی بیشتر با هم وقت بگذرونید تا اخلاق و روحیاتش بیشتر دستت بیاد و اگر همچنان حسی رو که توصیف کردی ، داشتی بیخیالش شو. نگو بعدهادرست میشه. چون معمولا شخصیت ادم ها تغییر نمیکنه.

اعتماد به نفستو ببر بالا

کتاب زنان زیرکو همین الان دانلود کن بخون از اول رابطه محکم برو جلو 

و گفت: محبت درست نشود مگر در میان دو تن؛ که یکی دیگری را گوید: «ای من»⁦♥️⁩

شما هم با اعتماد به نفس خواسته هات و انتظاراتت را بگو

شاید با یک جلسه صحبت زود باشه برای تصمیم گیری

خوبه وضع مالی طرف خوب باشه ولی باید اخلاقیاتش را بشناسی چون بحث یک عمر زندگیه

در ضمن شما الان شاغلی، الان باید تصمیم بگیری که کارت برات مهمه یا میتونی نری سر کار

2706