2733
2739
عنوان

بین داشتن طلاهاتون یا خرید خونه کدوم و انتخاب میکنید.؟

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 73 پست
خب معلومه که خودخواهیه عزیزم😂 من دارم میگم منطقی نیست یعنی قبول دارم که خودخواهیه اما خودخواه بود ...

بیچاره شوهرت.خودخواهی به چه قیمتی این بر هم زدن آرامشه

آدم باید ترسید از همچین آدمی.آدم باید به حق خودش قانع باشه و دو طرف با هم به همه جا برسن.من معتقدم مرد و زن برابرن.خود دانید

بیچاره شوهرت.خودخواهی به چه قیمتی این بر هم زدن آرامشه آدم باید ترسید از همچین آدمی.آدم باید به حق ...

وااااا

برهم زدن آرامش کجا بود

اون مال وقتیه که طرف رو مجبور کنی به نامت بزنه

داد و بیداد و دعوا راه بندازی بگی باااااااید خونه رو به نامم کنی

ولی وقتی در کمال ارامش شرایطت رو بگی طرف مقابلت میتونه قبول کنه میتونه هم قبول نکنه

اجباری در کار نیست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما نفست از جای گرم بلند میشه اینطوری میگی ... شما اگه میتونی برا منه فوق لیسانس کار پیدا کنی ؟&nbs ...

من ک نمیتونم برات کار پیدا کنم از خدا بخواه و خودت بیوفت دنبالش اما تو سوال پرسیدی منم گفتم بله من همچین کاری کردم و راضیم هزار بار دیگه م باشه میکنم این کارو 

2728
عزیزم بله ولی کل دنیام به نامت باشه ولی دلت خوش نباشه ارزش نداره خوب دیدی داره میزنه تو سرت برو تقاض ...

عزیزم دل ناخوش با پشتوانه مالی خیلی بهتر دل ناخوش بدون پشتوانه مالی هست

یه خونه و یک ماشین سهم مرده نمیشه توقیف کرد.چرا وقتی ادم به وقتش میتونه پشتوانه داشته باشه مثلا نصف خونه به نامش بشه  اسیر دادگاهها واسه مهریه بشه که ایا یه چندر غاز با دعوا و کینه بتونه بگیره یا نتونه بگیره

2740
وااااا برهم زدن آرامش کجا بود اون مال وقتیه که طرف رو مجبور کنی به نامت بزنه داد و بیداد و دعوا ر ...

بله در ظاهر دعوا راه نمیندازی ولی این یه زندگیه شرطی میشه و وقتی زندگی شرطی شد آرامش واقعی نیست .یه مرد همراه میخواد توی مشکلات مالی همراهش باشه.غریبه که نیست.رسم مسخره ایه.مثلا مهریه حق هر زنیه دعوا راه نمیندازی که میخوام اگه شوهر خودش  داد هیچ ولی اگه تو رفتی درخواست دادی اون مجبوره بده و زندگی میشه شرطی و آرامش واقعی از بین میره.حالا طرف میخواد خونه بخره مشکل مالی داره تو شرط میزاری که به این شرط طلا می دم و بیشتر از حقت طلب میکنی.حالا شما داداشت بخواد خونه بخره عروستون اندازه یکی دو  دانگ طلا بده بگه همشو بزن به نامم بازم این رسم خوشاینده و با کمال میل داداشتون میزنه به نامش؟!اون وقت نظر بقیه در مورد این عروس چیه؟

پشتوانت خدا باشه و جیب خودت برو سرکار

من به شوهرم طلا ولی خودش بیشتر از اون سه دانگ زد چون تو مهریه هم داشت.میخواست ۶ دانگ بزنه چون وام به نام من بود خودم نذاشتم.اینم که آدم میگه از زندگی سهم داشته باشه و پشتوانه باشه دور از جون دور از جون اگه شوهرش بلایی سرش اومد یه چیزی داشته باشه.من دوستم شوهرش فوت کرد بچه هاش کوجیک بودن همه چیز افتاد دست پدربزرگشون دوستمو از خونه بیرون کردند.اگه سهمی داشت اینطوری باهاش نمیکردند.همیشه زمونه بر وفق مراد نیست.آدما هم یه جور نیستن

مجردم ولی تو پست های بالا گفتم این رسم خانوادگیمونه  کلا زنای فامیلمون فقط در این صورت واسه ...

آدم حس زن سالاری بهش دست میده.من مرد بودم با این خونواده اصلا وصلت نمیکردم.انگار مرد اقتدار نداره.زیاده خواهن

آدم حس زن سالاری بهش دست میده.من مرد بودم با این خونواده اصلا وصلت نمیکردم.انگار مرد اقتدار نداره.زی ...

چقدر بی ادبی شما !

خب وصلت نکن مجبور نیستی که 

ای بابا

آدم اختیار طلای خودشم نداره !!!

چقدر بی ادبی شما ! خب وصلت نکن مجبور نیستی که  ای بابا آدم اختیار طلای خودشم نداره !!!

یه دور انظاتو بخون من بی ادب نیستم نظرمو گفتم و حسی که از حرفات به آدم منتقل میشه.حرفای خودت باعث میشه آدم اینطوری در مورد برداشت کنه.همون طلای به قول خودت رو هم شوهر بیشماره بیشترشو خریده .ترجیح میدم بیشتز این جوابتو ندم.متاسفم برات

یه دور انظاتو بخون من بی ادب نیستم نظرمو گفتم و حسی که از حرفات به آدم منتقل میشه.حرفای خودت باعث می ...

بله منم ترجیح میدم جواب ندین چون من هی مودبانه میگم اما شما همش دارین توهین میکنین و اسمشو میذارین نظر!!!

من دوس دارم اینجوری باشم این مدلی باشم و این روش زندگیمم به کسی اسیب نمیزنه

طلای خودمه دوس دارم بگم در این صورت میفروشمش شما حق نداری به این دلیل من رو زن سالار یا مرد های خانوادمو بی اقتدار خطاب کنی!

اون طلا رو هرکی خریده مهم اینه که الان مال منه و تصمیم گیری در موردش هم به عهده منه

درک کردن این موضوع اصلا کار سختی نیست 

منم برای شما متاسفم چون تحمل شنیدن نظرات بقیه رو ندارین و نمیتونین مودبانه مخالفت خودتونو اعلام کنید و هرکی باهاتون مخالفه حتما زن سالاره یا بیشعوره یا بی اقتداره وباید بهش توهین کنید!