2733
2739
عنوان

کسی میدونه

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 22 پست
بخدا من دیگه ته هرچی رژیمه در اوردم هیچ جوری لاغر نمیشم خیلی دوسدارم زودتر اقدام کنم بخاطر چاقیم همش ...

رژیم اصولی دیگ؟؟ متخصص تغذیه میگ وقتی میخوای لاغر شی باید وعده های غذاییت زیاد شه مثلا ب جای سه وعده شیش تا... ورزش هم برای اینک ج بده باید از صب تا 6غروب باشه دیر خوابیدن خودش اضافه وزن میاره

ولی من شنیدم بی ضرر ترین قرصه

متوفورمین در طولانی مدت باعث الزایمر میشه

میخوای یه رژیم راحت بهت بگم حد اقل در ماه بین ۱/۵ تا ۳ کیلو کم کنی خیلی راحت و حتی ازشون رژیم امادگی برای بارداری و کاهش وزن و دوران بارداری بگیری؟

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متوفورمین در طولانی مدت باعث الزایمر میشه میخوای یه رژیم راحت بهت بگم حد اقل در ماه بین ۱/۵ تا ۳ کی ...

اره عزیزم بگو 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
اره عزیزم بگو 

نمیدونم اینستا داری یا نه

اما داخل گوگل هم سرچ کنی میاره برات

این عبارت سرچ کن ((لیمومی))

زیر نظر دکتر روشندل هستش و ۶۰۰ نوع رژیم داره و واقعا خوبه من خودمم گرفتن ازشون و راضیم

قرص نخور خواهش میکنم

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️
2728
نمیدونم اینستا داری یا نه اما داخل گوگل هم سرچ کنی میاره برات این عبارت سرچ کن ((لیمومی)) زیر نظر ...

اتفاقا گرفتم چندماه پیش این رژیمو

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
اتفاقا گرفتم چندماه پیش این رژیمو

خب

چی شد؟

من خیلی خوب و راحت شدم

خب چی شد؟ من خیلی خوب و راحت شدم

رژیم روی من خیلی دیر جواب میده😪😪😪😪

رژیم روی من خیلی دیر جواب میده😪😪😪😪

اما قرص نخور

به عوارضش نمیارزه

2740