2733
2739
عنوان

چی بنویسم عنوان رو که بفهمین حال بدمو

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 41 پست
من 17 سالگی ازدواج کردم باهاش نه همون موقع که عکس اون دخترو بهم نشون داد و گفت دلم پیش این گیره&nbs ...

تصمیمت جدیه برای جدایی یا مث خیلیا تو این سایت آشتی میکنی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه کی میاد یه زن 25 ساله مطلقه رو بگیره 

وا عزیزم. 25 سالته 95 سالت که نیست.

زندگی همچنان در جریانه.

میفهمم الان خوب فکر کردن برات سخته، طلاق تغییر بزرگیه مخصوصا توی جامعه ی ما. ولی مطمئن باش یروزی از چیزی که داری احساس آرامش و امنیت بهت دست میده و اونروز به اضطراب الانت میخندی.

2728
2740
جدیه میخوام جداشم 

میدونم خیلی سخته. اما دلتو بسپار به خدا تا آروم بشی. از خدا بخواه آرومت کنه. توکل به خودش کن. نماز میخونی عزیزم؟ اگر اعتقاد داری غسل صبر کن و دورکعت نماز بخون

بهم میگه برگرد چون دختره ولش کرده اومده سمت من

قبول نکن اصلا. 

چه ضمانتی میده ک فردا باز نره سراغ یکی دیگه و باز بهت نگه دلم جایی گیره بیاباز ازهم جداشیم 🙄😏مرده شوره هرچی شوهره این مدلیه ببره

اخه کی میاد یه زن 25 ساله مطلقه رو بگیره 

همش 25سالته واینقدرناامیدی😕دختربه خودت بیا قبول دارم هرکس جای توبود واقعاناراحت وافسرده میشدواقعاسخته اما واقعا شوهرت لیاقت تورونداره ایشالاخدایه ادم خوبوسرراهت بذاره سعی کن مهریه توبگیری ومستقل بشی من جای توباشم درسموادامه میدم ومیرم سرکارهم واسه اینکه روحیم بهتربشه هم اینکه موقعیت های بهتری واسم پیش بیاد

❤💖💛💚