2733
2739
کروکی بلدم

وا کی کروکی خواست .اسم پاساژ یا منطقه رو خواستم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا کی کروکی خواست .اسم پاساژ یا منطقه رو خواستم

منطقه ازاد انزلی...تو همون خیابون اصلی دوتا پاساژ کنار هم

اسم نمیدونم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
منطقه ازاد انزلی...تو همون خیابون اصلی دوتا پاساژ کنار هم اسم نمیدونم

من آبان ماه انزلی بودم.یه پاساژ بود منطقه آزاد فقط اونجا رفتیم جنسها ارزون نبود .اصلا .

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2731
من آبان ماه انزلی بودم.یه پاساژ بود منطقه آزاد فقط اونجا رفتیم جنسها ارزون نبود .اصلا .

نه اینجا که من میگم تقریبا خارج شهره...

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
نه اینجا که من میگم تقریبا خارج شهره...

از شوهرت بپرس .بهم خبر بدع

2738
بابام بیاد میپرسم برات

عزیزم .ایشالا زود قسمتت میشه.باشه خبرن کن