2737
2739
عنوان

شغل های اینترنتی با درامد خوب ......

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 23 پست
ی سری هست باید از شرکت جنس بخریم بعد خودمون بفروشیم این مدلیه

من خودم الان با چندتا ارایشگاه همکاری دارم اونم مجازی به مشتری هاشون مشاوره پوست و مو میدم،تازه کلیم کلاس داره ،هم برای ارایشگاه،هم برای من،در ضمن من کارمند مرکز بهداشتم و تازه مثل یک نفر که وقت ازاد داشته باشه نمیتونم وقت بزارم

من خودم الان با چندتا ارایشگاه همکاری دارم اونم مجازی به مشتری هاشون مشاوره پوست و مو میدم،تازه کلیم ...

سوال زیاده ولی اینجوری ک گفتید خوبه 

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوال زیاده ولی اینجوری ک گفتید خوبه 

در صورت تمایل سوالاتتون رو برام بفرستید شمارمو گذاشتم و کلا هرکاری بستگی به دید خودتون داره که مثبت باشه یا منفی،و اینکه هدفتون از یک کار ایده ال چی باشه،بعضیا واقعا به درامد احتیاج دارن ،بعضیا هم کلاس کاری اولویته که من معتقدم کلاس کاری تعریف مردم جهان سومه ،شاید باورتون نکنه ولی ما همکار نت ورکی داریم که ازین کار ماهی 700 میلیون درامد داره و همکارم داریم ماهیی 500 تومن ناقابل

🔊 رایگان آموزش ببین و درآمد بالا داشته باش

🔴 مجموعه معتبر باسابقه فعالیت درخشان وبا هدف نوین کارآفرینی برای کارجویان  بدنبال جذب افراد فعال درشبکه های اجتماعی به صورت   آنلاین  وکاردرمنزل می‌باشد

✅ فقط با چند ساعت فعالیت روزانه در اینستاگرام  سایتها وگروههای خودشرکت می‌تونید درآمد بالا داشته باشید.

✅ از خونه و یا حین کارهای دیگه هم میتونید همکار ما باشید.

✅ آموزش رایگان صفر تا صد فروش و بازاریابی و تایپ و مترجمی و ادمین کانال تلگرام و اینستاگرام وسایر فعالیت های  اینترنتی هم دریافت می‌کنید.

◀️برای اطلاعات بیشتر به آیدی زیر مراجعه کنید.

🆔 @Estekhdam_tim

2731
2738

فقط و فقط روحی 

اگ واقعا درامد میخوای برو شرکت کارافرینان الماس نمایندگی بگیر 

من شاید دو هفته هم نشه نمایندگی گرفتم 

دیروز اولین درامدمو برام واریز کردن 

خوبیش اینه نمیخواد ۲۴ ساعته تو گوشی باشی و کار کنی

خودشون همه کارارو برات انجام میدن 

اولش درامدش کمه ها ولی اروم اروم زیاد میشه