2726
عنوان

شغل های اینترنتی با درامد خوب ......

1024 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها من مدتی هست دلم میخواد ی شغل داشته باشم ک تو خونه بتونم انجامش بدم مثل همین کارهای تبلیغاتی واینترنتی کی بلده میتونید راهنماییم کنید؟

من قبل از ازدواجم تو داروخونه کار میکردم اما الان شرایط کار بیرون رو ندارم اما دوست دارم ی درامدی از خودم داشته باشم آخه نیاز دارم شما راهی رو بلدین؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان خوبین منم سه ماهه دارم کار اینترنتی میکنم ،خیلی خوبه .خودت رییس خودتی و استرس تورم و خیلی چیزای دیگه هم نداری و سرمایه زیادی هم لازم نداری و با هر مدرکی میتونی انجامش بدی ودرامدش هم از کارمندی بهتره ،چون خودم کارمندم میگم ،دیگه از سروکله زدن با همه جور ادم خسته شدم

2728
اگر اطلاعاتی درمورد نت ورک خواستید شمارمو میزارم در صورت دلخواه 09166732774

کارشناس شرکت لدورا هستید از اینایی ک شرکت هرمی هستند با عضو کردن زیرگروه شما پورسانت میگیرید؟

یا بخش خرید وفروش هستید؟

روششو نمیگی عزیزم

از لحاظ اموزش کار که تو چندتا پست نمیشه کار رو توضیح داد برای همینم شمارمو گذاشتم چون الان چند نفر میان میگن ما تجربه کردیم و منفی میزنن و وقت جواب دادن به پیام های اینطوری رو ندارم،ولی خواهشا هرکسی واقعا قصد کار داره تماس یا پیام بده،در واقع هرکس که واقعا دوست داره درامد داشته باشه ،من خودم کارمندم ولی تصور سی سال تمام وقت کار کردن اونم با این حجم از استرس برام سخته،نه مرخصی راحتی دارم نه میتونم بالا سر بچهام باشم ولی این کار برای خودمه و هر وقت به درامد استیبلی رسیدم کار دولتیم رو میزارم کنار

کارشناس شرکت لدورا هستید از اینایی ک شرکت هرمی هستند با عضو کردن زیرگروه شما پورسانت میگیرید؟ یا بخ ...

من کارشناس پوست ومو شرکت معظم پنبه ریز هستم و این کار به هیچ وجه هرمی نیست،اخه وقتی از شما بابت اموزش و کار کردنتون پولی گرفته نمیشه چطور میگین هرمیه  

ببخشید اینو میگم ولی کارهای اینجوری ن پیشرفتی داره ن ته داره  من دنبال ی کار بهترم

میل خودتونه من فقط خواستم فرصت خوبی رو بهتون معرفی کنم و یک کار قانونی و پردرامدو بدون ریسک،خواستم تجربه خودمو در اختیار بقیه هم بزارم چون افراد زیادی تو این شرایط سخت واقعا به این کار احتیاج دارنو مهمتر از همه نمیخواد زیر دست کسی باشی

من کارشناس پوست ومو شرکت معظم پنبه ریز هستم و این کار به هیچ وجه هرمی نیست،اخه وقتی از شما بابت اموز ...

ی سری هست باید از شرکت جنس بخریم بعد خودمون بفروشیم این مدلیه

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤
ببخشید اینو میگم ولی کارهای اینجوری ن پیشرفتی داره ن ته داره  من دنبال ی کار بهترم

تا منظورتون از پیشرفت چی باشه،همکار من بعد از 5 ماه کار نت ورک ماهی 6 تومن درامد داره ولی با سابقه 11 سال کار توی مرکز بهداشت ماهی 4 تومن میگیره،البته منم اگه کسی بجز همکارم اینکار رو معرفی میکرد شاید منم قبول نمیکردم،ولی خب توانایی ها و سطح توقع هر کسی با بقیه فرق داره

ی سری هست باید از شرکت جنس بخریم بعد خودمون بفروشیم این مدلیه

نه به شما اموزش داده میشه و شما تبدیل به کارشناس پوست ومو میشین و با همه مشکلات پوستی اشنا میشین و همه رایگانه،شما به هیچ عنوان فروشنده نیستین و تبدیل به یک کارشناس پوست و مو میشین و برای تمام مشتری هاتون فرم مشاوره پر میکنین و براساس مشکل پوست و مویی اونها تجویز میکنین ،متاسفانه اطلاعات ناقص ما بعضی مواقع باعث میشه اطرافیانمون رو هم به اشتباه بندازیم و گاها حتی حاضر نیستیم این اطلاعات رو از منبع اگاه حتی بپرسیم،البه خوشحالم که سوالاتتون رو میپرسین 

2706