2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب نخوابیدم اصلن☹️♥️

چرا عزیزم🙁

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
۶s کلا دوربینای ایفون خوبن ولی در مقایسه با سامسونگ نه خودت امتحان کنی متوجه میشی

آخه دیشبم از یه گوشی فروشی پرسیدم برا کیفیت دوربین فقد شیائومی و هواوی پیشنهاد میداد😐آخرشم گفت سون پلاس خیلی خوبه، من خودم بین سامسونگ و سون پلاس مونده بودم ولی میخام سون پلاس بخرم ان شاء الله همه میگن عالیه 

2728

دوربین کانن برای عکاسی خوبه داشته باشی یا نیکون 

گوشیم من خودم A70دارم دوربینش خیلی عالی نیست ولی تو سامسونگ سری اس دوربینهای بهتر وبا کیفیت داره ولی مقایسه کنی اپل بهتر از سامسونگ هست

الحمدلله رب العالمین ...

دوربین های آیفون عالیه.مدل های ایفون همیشه چندین لول از هم تاریخ های خودش بهتره

من خودم هوآوی p30 دارم و از گوشیم خیلی راضیم اما از دوربینش نه. اگه برا دوربین گوشی میخوای بخری و پولش رو داری آیفون بهترینشه از این لحاظ. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی