2733
2734
عنوان

از بی بی چک مدیکور چطور استفاده کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 20 پست
منم موعدم همون موقع است😊 شما چندوقته اقدامی؟

ماه اول اگر بدونید اصلا دل تو دلم نیست از صبح که برای نماز پاشدم تو نینی سایت دارم میخونم کی بی بیچکتون مثبت شد تاپیک ها بقیه

از خدا میخوام هر کس دلش بچه میخواد بهش بچه سالم بده به ما هم بچه سالم بده 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماه اول اگر بدونید اصلا دل تو دلم نیست از صبح که برای نماز پاشدم تو نینی سایت دارم میخونم کی بی بیچک ...

منم ماه اول خیلی ذوق و استرس داشتم، از اسفند اقدامم ولی الان بیخیال تر شدم، البته من ماهی یکی دوبار بیشتر اقدام ندارم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
منم ماه اول خیلی ذوق و استرس داشتم، از اسفند اقدامم ولی الان بیخیال تر شدم، البته من ماهی یکی دوبار ...

ان شاالله همین ماه باردار هستید و بیایید تاپیک بارداریتون بزنید کلی ذوق کنیم الهی همیشه سلامت باشید وخدا همین ماه نی نی سالم بذاره تودلتون 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
2731
ان شاالله همین ماه باردار هستید و بیایید تاپیک بارداریتون بزنید کلی ذوق کنیم الهی همیشه سلامت باشید ...

ممنونم از دعای خوبت عزیزدلم، ان شاءالله شما هم بسلامتی باردار باشی و خدا فرزند سالم و صالح بهتون بده🌸🌷🌸🌷

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌