2703
2553

اگر قطره چکان نداشته باشم چطور ادرار را بریزم در اون قسمت؟ مشخص ببخشید اصلا بلد نیستم

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

خودش قطره چکون داره تو بستش که

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اهان اخه من بسته کارتنش باز کردم خودش را باز نکردم  من ۱۳ام روز موعدم هنوز باید صبر کنم یعنی؟

آره عزیزم الان نشون نمیده اصلا

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
2714
اهان اخه من بسته کارتنش باز کردم خودش را باز نکردم  من ۱۳ام روز موعدم هنوز باید صبر کنم یعنی؟

من ۷روز بعد تاریخ پریود زدم🤔

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏

منم موعدم همون موقع است😊

شما چندوقته اقدامی؟

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

عزیزم باید از موعدت حتما بگذره ک نشون بده

وزن اول۶۸هدف اولیه ۶۵هدف دوم ۶۰هدف سوم۵۵هدف چهارم ۵۳ 🥲
پس صبر میکنم کاش زود این زمان بگذره 

الان بی بی منو ببین تو تاپیکم بعد یه روز تاخیر چقدر کمرنگه 

پس عجله نداشته باش الان همه به منم میگن زود زدی

2706