2733
2739
عنوان

چال گونه میخوام بذارم تو مشهد کسیو سراغ دارید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 22 پست
😐😐😐😐 الان من و شوهرم جفت تو صورت چال گونه داریم چی شده نفری دوتا

چیزی قرار نیس بشه من دوس دارم😊

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂😂خب مشهدم  جایی سراع ندارم بدردش نمی ارز واسه لیزر بدن جایی سراع نداری؟؟

نه عزیزم نمیشناسم🌸

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔
2731
راستی من مشهدی نیستم کلا  طرف حجاب میخایم خدنه بخریم ی اپارتمان چور جاش بنطرت

اونجا رو نمیدونم عزیزم خودم مصلی میشینم خوبه محیطش 

2738