2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طریقه ثبت نامش چطوریه

از هفته پیش سامانه یکپارچه خرید خودرو راه اندازی شده و فقط اونجا ثبت نام میکنن .برید داخل سامانه اطلاعات رو بخونید

**اللهم عجل لولیک الفرج**
از هفته پیش سامانه یکپارچه خرید خودرو راه اندازی شده و فقط اونجا ثبت نام میکنن .برید داخل سامانه اطل ...

اره من ثبت نام کردم روز سه شنبه ساعت ۹صبح مهلت ثبت نام تموم شده نمیدونی جوابش کی میاد

2738
سلام.فرض کنید ایران خودرو یا سایپا میخواد ۱۰۰۰ تا ماشین بفروشه.میگه به مردم که بیاید ثبتنام کنید.اگه ...

اگه اسممون در بیاد چی میشه؟

ما که پول نداریم واریز کنیم اینی که می‌فروشند قضیه ش چیه؟

بیین ماشین تو بازار ازاد مثلا 500میلونه همین اگه تو قرعه کشی دربیای بهت 350می دن فرقش اینه

لطفا پیجمو دنبال کنید mahdis. tajba اگه کسی دانشگاه خوارزمی هست لطفا به من پیام بده یا درخواست دوستی ممنون
اگه اسممون در بیاد چی میشه؟ ما که پول نداریم واریز کنیم اینی که می‌فروشند قضیه ش چیه؟

باید پول بدین تا ماشین رو بدن بهتون

تا پول ندی که نمی‌فروشند بهتون

میتونین همون حواله ای که برنده شدین رو بفروشین

یا باید پول کامل رو بدین تا ماشین رو بهتون بدن یا باید حوالتون رو بفروشی به کسی مثلن ده پانزده میلیون از کسی بگیرین،حواله رو بهش بفروشین

میخوای یک زن قوی باشی،حتی از مردها قوی تر؟پس زنانگی یاد بگیر.
2706