2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سایپا   ایرانخودرو یه سری ماشبناشونو پیش فروش کردن.سه ماهه تحویل میدم.هفته پیش ثبت نام میکردن واسه تشخیص هویت.امروز باید نصف مبلغو میریختن.بعد قرعه کشی میشه.به اسم هرکی دراد.مبلغی ک موندرو پرداخت میکنه.بعد سه ماهم ماشین و میدن.اگه قرعه به اسم طرف در نیومد.پولشو پس میدن

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

با شرايط خاص مثل اينكه مثلاً اصلاً پلاك به نأمت نباشه و ماشين نداشته باشي و گواهينامه داشته باشي شركت ميكني قرعه كشي ميكنن بهت ميدن

تو كف ني ني سايتي هاي كه  از دم همه از جاري سرن موندم  بعد يافتم جاري هاشون تو خيابونن  😂
2714

من تاحالا ماشين به نامم نبوده گواهينامه هم دارم واجد شرايطم ميخوام پارس ثبت نام كنم وليبي

تو كف ني ني سايتي هاي كه  از دم همه از جاري سرن موندم  بعد يافتم جاري هاشون تو خيابونن  😂

سلام.فرض کنید ایران خودرو یا سایپا میخواد ۱۰۰۰ تا ماشین بفروشه.میگه به مردم که بیاید ثبتنام کنید.اگه مردم رفتن برای ثبتنام و مثلا زیر ۱۰۰۰ نفر شد تعدادشون،یعنی به همه کساتیکه ثبتنام کردن ماشین میرسه.پس قرعه کشی در کار نیست و ماشین به همه میرسه

حالا فرض میکنیم تعداد مردمی که ثبتنام میکنن،بشه بالای ۱۰۰۰ نفر.مثلا بشن ۲۵۰۰ نفر

این یعنی ماشین به ۱۵۰۰ نمیرسه.پس ایران خودرو یا سایپا میاد قرعه کشی میکنه.به هزار نفری که اسمشون در بیاد ماشین میده.بعد بقیه ای که ماشین گیرشون نیمده تو سری بعد پیش فروش بهشون ماشین میده.و کسایی که یه بار تو این قرعه کشیا برنده شدن،دیگه تو سری بعد نمیتونن ثبتنام کنن تا ماشین به همه برسه

میخوای یک زن قوی باشی،حتی از مردها قوی تر؟پس زنانگی یاد بگیر.
2706