2737
2734
عنوان

خانمای با تدبیر بیاین😣دیگه نمیدونم چه راهی امتحان کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 26 پست

ولی همش حس میکنم دروغ میگفت و واسه خودش رفته خوشگذرونی با دوستاش قلیون کشیدن.من با این قسمت خوشگذرونیش کاری ندارم چون آدم بی مسئولیتی نیست اما از اینکه بهم دروغ بگه و جواب تلفنمو نده خیلی بدم میاد ۷ ساله ازدواج کردیم بارها سر جواب تلفن ندادن دعوای شدید کردیم بی فایدس لطفا بگین جکار کنم وقتی برگشت چه واکنشی نشون بدم

شرط چاقو مُرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگه جای شوهرت بودم اینجوری فکر میکردم. ک پس حتما دردش یا مریضیش اونقدر نیس ک وایساده غذا هم میپزه. اگر شوهرت میومد خونه و میدید شما خوبیدی میفهمید که بله مریضی. ولی اومده خونه میبینه شما با وجود اینکه دیشب دو ساعت خوابیدی داری غذا درس میکنی خب چ فکری پیش خودش کنه پس؟

حوصله مزه پرونی ندارم اگه راهکاری نداری خوهاش میکنم نخون تاپیکو

شوهرمنم کار داره جواب کسیو نمی ده منم یه بار زنگ می زنم جواب نمی ده بی خیال می شم خودتو اذیت نکن یه وقتی حالت بده همون صبح بهش بگو حالم بده شاید نتونم ناهار درست کنم همیشه با صحبت مشکلات بهتر حل می شه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2742

بارها بهاش حرف زدم با زبون خوش با دعوا با قهر باهمه چی بهش گفتم در همه حالت جواب تلفن بده شاید کار ضروری داشته باشم.خودشم میدونه من هیچوقت الکی بهش زنگ نمیزنم.

الانم نه حوصله دارم وقتی برگرده بازم دعوا راه بندازم نه دلم میاد روحیه بچه هامو خراب کنم شما پیشنهادتون چیه

شرط چاقو مُرد

خوب شاید حس شما اشتباه باشه عزیزم،به خاطر احساست میخوای تلافی کنی؟بعدم باحال بدت ناهر موردعلاقشوپختی نیتت برای خداباشه بدون نگاه همسرت وجبرانش مطمئن باش اجرت پیش خدامحفوظه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

پيشنهاد من اين كه كلا دايورتش كني 

يعني چي ؟؟؟يعني يه مدت انگار نميبينيش يعني تو خونه هستا ولي انگار نيست  ولي خيليم تابلو نباشه كه طرف بگه اين باز قاطي كرده 

يه جوري كه اولويت اول خودت باشي حتي بچه هاتم نه 

بعدم بپرسه چيزي شده 

بگو وا نه بابا چي ميخواد بشه تغييرات جزئي چشمگير 

اين يك 

دوم اينكه تا چند وقت بزار با پيامداي كارش خودش روبروشه 

به تو چه باباش مامانش زنگ ميزنن 

ميگن بگو تو بگو نميشه فلاني خوشش نمياد هي بهش زنگ بزنيم خودتون تماس بگيرين 

يا حتي اگه كاره خيلي واجب داري زنگ نزن 

مثلا بچه مريضه خودت مريضي 

فك كن رفته مسافرت خودت تنهايي ولي بعدش كه گفت چرا زنگ نزدي اين مشكل پيش اومد بگو زنگ بزنم جواب ميدي؟؟؟

2738
پيشنهاد من اين كه كلا دايورتش كني  يعني چي ؟؟؟يعني يه مدت انگار نميبينيش يعني تو خونه هستا ولي ...

واقعا مرسی بلخره یه نفر یه راهکاری گفت ممنون وقت گذاشتی.این راهم امتحان کردم بازم می کنم.بنظرت اگه منم یه مدت تلفناشو جواب ندم یا یکی در میون جواب بدم بعدم بگم سایلنت بوده و...خوبه؟

شرط چاقو مُرد
واقعا مرسی بلخره یه نفر یه راهکاری گفت ممنون وقت گذاشتی.این راهم امتحان کردم بازم می کنم.بنظرت اگه م ...

خواهش ميكنم

نه اونطوري فك ميكنه داري تلافي ميكني لج ميكنه 

كلا قضيه كنسل ميشه اتفاقا تو اين يه موضوع   فععععععلااااا  تغيير نده چيزي ولي بقيه موارد و يه جورايي انجام بده 

خواهش ميكنم نه اونطوري فك ميكنه داري تلافي ميكني لج ميكنه  كلا قضيه كنسل ميشه اتفاقا تو اين ...

نه منم منظورم الان نیست.مثلا یه وثت دیگه که اتفاقا با هم خوبیم اینکارو شروع کنم یواش یواش.برای الانم بنظدت غذاهارو جمع کنم بذارم یخچال شب که اومد بهش تخم مرغ بدم.میگم ظهر نیومدی غذا رو بردم خونه بابام دور هم خوردیم😉؟

شرط چاقو مُرد
نه منم منظورم الان نیست.مثلا یه وثت دیگه که اتفاقا با هم خوبیم اینکارو شروع کنم یواش یواش.برای الانم ...

غذاهارو كه جمع كن  

نميدونم رابطه اس با خانواده ات چه جوريه در اين مورد نميتونم نظر بدم 

ولي براي شام چيزي نپز همون كه از ظهر مونده رو بخورين