2737
2739
عنوان

زندگی دخترخالم

| مشاهده متن کامل بحث + 2412 بازدید | 73 پست
الان خانواده ی شوهر سابقش بلکل متلاشی شده، داماد خانواده ام اس گرفت مرد، دخترشون الان درگیر سرطانه ...

طفلیا چقد غم دارن 😔😔

خدا ان شاالله به حق قران همشونو شفا بده حال دلشون خوب بشه 

دختر خاله شمام خوشبخت بشه عزیزم تحقیقاتشون کامل نبوده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا چون فامیل بوده اینجوری از آب در اومده همه میگن فامیل اله و بله خب هزارتا دیگم ازین داستانا هست ک از غریبه اینجوری سرشون اومده . کی میخاین بفهمین این چیزا نسبیه و مطلق نیست!!!!

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"
الان خانواده ی شوهر سابقش بلکل متلاشی شده، داماد خانواده ام اس گرفت مرد، دخترشون الان درگیر سرطانه ...

مگه هرکی سرطان میگیره یه خطایی کرده؟؟

یا خونوادش خطایی کردن؟؟

بیماریه ممکنه هممون بگیریم 

بهترین دوستم از بهترین خونواده بود چند وقت پیش به علت سرطان فوت شد به همین راحتی

انقدر دختر خوبی بود همه به نیکی ازش یاد میکنن حتی مادر و خواهرای همسرش 

دنیا دیگه مثل من نداره😄😝
2728

وای منم به همکار آقا داشتم اینجوری بود خیلی تیزهوش بود ولی مثل اینکه یه دختره رو میخواسته بهش ندادن افسردگی گرفته بود البته اون سالی یکی دو ماه بستری میشد. براش زن گرفته بودن خانواده دختره اومده بودن تحقیق همکارای احمقش نگفته بودن مشکل داره، ظاهرش خوب بود و وقتی حالش خوب بود هم نمی تونستی چیزی بگی ولی وقتی به هم می ریخت واویلا...دختره هم فوق لیسانس و یه شغل خوب و ماشین و ...یه پسر هم دارن..

طفلیا چقد غم دارن 😔😔 خدا ان شاالله به حق قران همشونو شفا بده حال دلشون خوب بشه  دختر خاله ش ...

شوهر خالم از این سختگیراس که ته و توی طرفو درمیاره، اصلا هیچکس توی فامیل خبر نداشته، خاله ی پسره که معرف بوده زنگ زده بوده کلی حلالیت طلبیده بوده که به خدا من خبر نداشتم، بعد از این قضیه باهاشون قطع رابطه کردم  و از این حرفا

❤️❤️❤️
2738
وای منم به همکار آقا داشتم اینجوری بود خیلی تیزهوش بود ولی مثل اینکه یه دختره رو میخواسته بهش ندادن ...

من یکی رو میشناسم با دوتا بچه هر چندماه حال شوهرش بد میشه باید بستری بشه، خیلی بیماری وحشتناکی هست و هیچ علائم ظاهری نداره وقتی حالشون خوبه، بخاطر همین باید آشنایی قبل عقد آنقدر طولانی باشه که چند فصل طول بکشه چون میگن توی فصل پاییز و زمستون اغلب عود میکنه

❤️❤️❤️
چون واقعیت بود 😂 بخای داستان هندی تخیلی هم مینویسم 😊 

مزاح بود با آشرشته.. گلم

اما خب اموزنده بود.. دختر خالتون واقعا حق دارن.. چون گولش زدن و بهش نگفتن... براش ارزوی خوشبختی و سعادت میکنم..... باز خداروشکر زود فهمید 🌷🌷

منم همینطور.. اماهندی نشد.. 🤣🤣

منم گفتم حالا دختره خوبش کرده معجزه شده رمان زیاد میخونم 😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40