2737
2739

شرمنده استارتر 

از اینکه یه سوال غیر عنوان تاپیکتون میپرسم ولی خیلی واجبه 

بچه کوچیک دارم الان بالای سرش یه سوسک بزرگ کشتم میترسم تا صبح بازم سوسک پیدا شه 

اسپری سوسک کشمون تموم شده کسی میدونه باهمین حشره کش های معمولی هم سوسک ها میمیرن یانه مجبورم تا صبح بالای سر بچهام بشینم  

چیکارش کنم دکتر ببرم یا خوب میشه

به طور قطع سالک نیست چون سالک اولا مهمترین نشانه اش اینه که روی دست یا روی صورت ایجاد میشه نه داخل لباس دوم اینکه حدود دو تا هششششت ماه بعد از گزش پشه ردش قرمز و متورم میشه کم کم پوست روش خشک میشه و زخم میشه اما نشانه اصلی تورم سالک بدون درد بودنشه ینی اصلا هیچ سوزش و دردی در تورمش ندارن یا خارش ایجاد نمیکنه این مهمترین نشانه اش هست سوم اینکه باید تو مناطق پرخطر سالک زندگی کنید نه در هرجا مثلا زندگی روستایی داشته باشید به تازگی رویتا رفته باشید نزدیک رودخانه ها یا حوضچه های ماندابی زندگی کنید و خیلی موارد دیگه

چی بگم والا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
متاسفانه ندارم تروخدا هرکی میدونه جواب منو بده از خواب دارم میمیرم ولی اگر بدونم حشره کش های معمولی ...

کلا حشره کش بالای سر بچه خودش بیشتر از سوسک ضرر داره حشره کش باید وقتی بزنی که خونه نباشین بعدش الان رو لیوان اب و پارچتون در بذار سرشون باز نباشه بگیر بخواب نهایتا سوسکم که بیاد نیشش نمیزنه که فقط کثیفه در واقع باید خونه رو سمپاشی کنید اگر سوسک داره

چی بگم والا
کلا حشره کش بالای سر بچه خودش بیشتر از سوسک ضرر داره حشره کش باید وقتی بزنی که خونه نباشین بعدش الان ...

چندروزی بود که جای گزیدگی حشره روی دستش میدیدم ولی  جای گزش پشه نبوده 

الان میگم شاید همین سوسک ها بودن 

قبلا اصلن سوسک نداشتیم الان چندروزه یکدفعه خیلی زیاد شدن 

به طور قطع سالک نیست چون سالک اولا مهمترین نشانه اش اینه که روی دست یا روی صورت ایجاد میشه نه داخل ل ...

مرسی خیلی نگران شده بودم نه تهرانیم ما دو سه روز پیش با رکابی بوده پشه سه تا نیش زده بود اونا خوب شدن این موند

2740
شرمنده استارتر  از اینکه یه سوال غیر عنوان تاپیکتون میپرسم ولی خیلی واجبه  بچه کوچیک دار ...

نمیدونم من به خدا ولی اصلا حشره کش نمیزنم تو خونه به خاطر بچه سوسکم کاری نداره که 

میره توی رختخوابشون خودم خیلی میترسم  دقیقا زیر بالشتش بود    

واقعا نمیدونم این سوسک برای چی خلقتش خونه ما هست شبایی که همسرم شیفته از ترس خوابم نمیبره چون اگه ببینم واقعا باید بزارم برم خونه انقدر میترسم