2737
2734
خوب بقیش عشقم

عزیزم همشو باهم مخلوط میکنی بعد چند ساعت تو یخچال استراحت میدی بعد میریزی تو ظرف سس تو روغن داغ سرخ میکنی بعد میزاری تو شهد گرم. شهد نبای خیلی داغ باشه باید گرم باشه

مزسی عشفم چقدر خوب شده خدا کنه من خوب درس کنم 

خواهش میکنم عزیزم ،انشالله خوب میشه ، فقط ببخشید من توسبد عکس گذاشتم اخه بعد که تو ظرف چیدم موقع افطار بود کارهام عجه ای شد یادم رفت عکس بگیرم فقط همین عکس تو سبد رو داشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زولبیا از بامیه سخت تره هاااا    

😂😂😂😂  تا گند اینو  نزنم دست بردار نیستم

کـار مـَن دیگه از شنـبه شـروع کـردن گذشته ، مـن بـاید یه بـار بمیـرم  دوبـاره از اول شـروع کـنم :))   !!!! 
2731
2740
اونم بادستورآشپزخانه کوچک من 

وای چقدر زولبیاهات قشنگ و شیک و مجلسی ان😅 

دقیقا مزشون  عین بیرونه؟!

کـار مـَن دیگه از شنـبه شـروع کـردن گذشته ، مـن بـاید یه بـار بمیـرم  دوبـاره از اول شـروع کـنم :))   !!!! 
😂😂😂😂  تا گند اینو  نزنم دست بردار نیستم

منم خیلی کیک و شیرینی درس می کنم ولی در مورد زولبیا بامیه موافقم باهات.. به دردسرش نمی ارزه.. زولبیا که کلاااانمی ارزه ه..    

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است           گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود..
وای چقدر زولبیاهات قشنگ و شیک و مجلسی ان😅  دقیقا مزشون  عین بیرونه؟!

اره خیلی خوب بود ولی یه ذره دقت میخاد

خدایا شکرت😍😍😍                                    روزعضویتم بدترین روزعمرم بود😩 
منم خیلی کیک و شیرینی درس می کنم ولی در مورد زولبیا بامیه موافقم باهات.. به دردسرش نمی ارزه.. زولبیا ...

اوه واقعا؟! 

😑پس درست نکنم! 

آخه من دلم نمیاد مواد الکی حروم کنم بعدش حسابی حرص میخورم 

اوه واقعا؟!  😑پس درست نکنم!  آخه من دلم نمیاد مواد الکی حروم کنم بعدش حسابی حرص میخورم& ...

خوشمزه میشه.. ولی سخته

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است           گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود..
2706