2737
2739
عنوان

تشکیل قلب

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 23 پست
دوستان خداراشکرقلب بچم تشکیل شده وصداش راشنیدم حتی خودش راهم دیدم 

سلام عزیزم خوبی؟خداروشکر

من امروز رفتم دکتر گفت زوده سه هفته دیگ بیا واس قلب توچجوری تحمل کردی من چجوری این سه هفترو تحمل کنم واسم دعاکن بچم سالم باشه و سالم بیاد بغلم

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
سلام عزیزم خوبی؟خداروشکر من امروز رفتم دکتر گفت زوده سه هفته دیگ بیا واس قلب توچجوری تحمل کردی من چ ...

آن شاالله بحق امام حسن مجتبی ک تولدش نزدیکه صداقلبشابشنوم   خیلییی صدای دلنشینی هس

😍😘  پسرگلم قدمت مبارک توعشق من وبابایی😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری باید سن جنینو حساب کرد؟

از روی تاریخ روز اول آخرین پریودیت

البته زیاد دقیق نیست تا وقتی ک نری سونو و تاریخ دقیق دربیاد

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2742
سلام عزیزم  ان شاءالله كه بسلامتي ني ني تو بغل بگيري  چندهفته اين ؟

سلام تازه رفتم۳۶هفته   دعام کن این اخرهاش هم بدون خطروسلامتی ب اتمام برسد

😍😘  پسرگلم قدمت مبارک توعشق من وبابایی😘

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب اقایی . مشاوره هاش عالیه. تازه تفسیر سونوگرافی هم رایگان انجام میده . در زمینه های مخلتفی میتونی ازش مشاوره بگیری  از جمله مامو گرافی  و نمونه برداری و... همچنین یه مقاله خیلی خوبی در زمینه انتقال کرونا از مادر به جنین  داره و میتونی مشکلات دیگه ای که داری رو برطرف کنی .حتما به سایتش یه سری بزن

2740