2737
2734
عنوان

سلبریتی ها رو دوست دارین یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 75 پست
رسانه تایه جایی میتونه یه نفربالاببره اگه طرف لیاقتشونداشته باشه بعداین همه سال دستش رومیشه تاح ...

بحث توانایی نیست عزیزم، خودم میگم تو موسیقی کارش خوبه

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
بحث توانایی نیست عزیزم، خودم میگم تو موسیقی کارش خوبه

بااین منطق که هرکشوری یه ایرادداره هیچ جای دنیاکنسرت برگزارنکنه  مگه سیاستمداره یامردجنگ سیاست های به کشوربه یه هنرمندچه ربطی داره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بااین منطق که هرکشوری یه ایرادداره هیچ جای دنیاکنسرت برگزارنکنه  مگه سیاستمداره یامردجنگ س ...

خب به دعوت اون سیاستمدارا رفتن اونجا ، وجهه اونا رو درست میکنن با کاراشون

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
خب به دعوت اون سیاستمدارا رفتن اونجا ، وجهه اونا رو درست میکنن با کاراشون

ملت جان فک کنم شادمهرروباابی وساسی اشتباه گرفتی عربستان تویکی ازتورهایی بودکه برگزارکردمثل همه کشورهایی که کنسرت داره وبعدازجریان هایی که پیش اومددیگه نرفته

2731
ملت جان فک کنم شادمهرروباابی وساسی اشتباه گرفتی عربستان تویکی ازتورهایی بودکه برگزارکردمثل همه کشوره ...

شادمهر یکی دو ماه پیش مگه نرفت عربستان ؟

شادمهر یکی دو ماه پیش مگه نرفت عربستان ؟

دیگه نمیتونه کنسرت بزاره چون اهنگ خلیج فارس روخوندازقبل هم بهش گفتن اگه بخونی دیگه اجازه کنسرت نداری اماخوندمن مزدوری حمایت ازکودک کشی تواین کارنمیبینم

دیگه نمیتونه عربستان کنسرت بزاره چون اهنگ خلیج فارس روخوندازقبل هم بهش گفتن اگه بخونی دیگه اجازه کنس ...

خلیج فارس رو تو عربستان خوند؟ یکی دو ماه پیش؟

2740
نه امارات بود

اونو می‌دونم

با ابی و ساسی و ...هم رفته عربستان عزیزم

اونو می‌دونم با ابی و ساسی و ...هم رفته عربستان عزیزم

بیشترایرانی هابرای تفریح خارج ازکشوریامیرن ترکیه یاامارات وقتی یه نفرهمچین پولی روبی خیال میشه واقعامیشه گفت برای پول رفته عربستان؟

بیشترایرانی هابرای تفریح خارج ازکشوریامیرن ترکیه یاامارات وقتی یه نفرهمچین پولی روبی خیال میشه واقعا ...

سیاست پدر مادر نداره

سیاست پدر مادر نداره

بی خیال تمام دنیابه هنرمندهایی که ادم حسابین بهامیدن که بگن کشورماهم هنرمندخوب داره اونوقت ماتامیتونیم طرفومتهم به کارکرده ونکرده میکنیم انگارشادمهردیپلمات یاسفیربوده توعربستان ماخبرنداشتیم خواننده است خواننده

بی خیال تمام دنیابه هنرمندهایی که ادم حسابین بهامیدن که بگن کشورماهم هنرمندخوب داره اونوقت ماتامیتون ...

بحث ما بی فایده است واقعا، بخوام پست بذارم تا فردا ادامه داره😚

چه طرز حرف زدنه😐 خب واقعیت رو گفته، رویایی دارم رویای ازادی، رویای یه رقص بی وقفه .... دنیای بدون ج ...

چرا حالا ازاین شعرپرمعنا شما رویای رقص بی وقفش رو فقط فهمیدی؟😐بقیشم دقت میکردی بدنبود.

درد زنایی که محکوم آزارن
یا کودکایی که تو چرخه ی کارن

تعبیر این رویا درمون دردامه
درمون این دردا تعبیرِ رویامه

رویای من اینه دنیای بی کینه
دنیای بی کینه رویای من اینه

من رویایی دارم رویای رنگارنگ
رویای دنیایی سبز و بدون جنگ

من رویایی دارم که غیر ممکن نیست
دنیایی که پاکه از تابلوهای ایست

دنیایی که بمب و موشک نمیسازه
موشک روی خواب کودک نمیندازه

دنیایی که تو اون زندونا تعطیلن
آدم ها به جرم پرسش نمی میرن

هدف ازرفتن به عربستان یکی شدن ملتهاست؛شادمهر ثروت زیادی داره نیازمندپول عربستان نیست،اون یک فستیوال بین المللیه عزیزجان؛یکباردیگه هم گفتم تمام خواننده های بزرگ ازکشورهای دیگه هم رفتن.شایدساسی بخاطرپول رفته باشه ولی شادمهرنه.الان شادمهرشد مزدور وطن فروش؟کدوم وطن؟همون وطنی که سازشوگرفتن ازش؟همون که ممنوع التصویرش کردن؟همون که استعدادشونادیده گرفتن؟

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
2706