2733
2739

وای منم اینطورم هر وقت رابطه داریم بشدت میترسم و شوهرم با مکافات اینکارو انجام میده با وجودیکه ۵ساله ازدواج کردیم الانم بچه دومم‌تو راهه.تا یکی دوماه اول عروسبمونم کامل نتونستیم ایکاروکنیم بعدش یبار شوهرم‌ترسوندم و گفت میلرم مینشونمت خونتون به بابامامانت اینا میگم مشکلت چیه منم از ترس گدذاشتم انجام بشه ولی مردم و زنده شدم دیگه بعدها هم همیطور درناک بوده برام ولی هرجور بوده انجام دادیم بیشتر وقتام دخول نداریم . یمدت خوب شدم ولی با بارداریم و بخصوص تو ۹ماه بارداری بچه اولم اصلا اصلا دخول نداشتیم بعد دنیا اومدن بچه هم شدم مثل همو روزای اول عروسیم و تامدتها باز درگیر این قضیه بودیم.باز یکم بهترشدم دو سه ماه که برا بچه دارشدن دوباره اقدام میکردم و گرمبجات زیادمیخوردم خیلللی خوب شدم جوری که هیچوقت تو این سالها اینطور نبودم.باز الان که باردارم همونطور شدم😓😥و اجازه دخول اصلا نمیدم و میترسم.یعنی یجورایی بگم هیچوقت خوب نشدم فقط شوهر بیچارم داره میسازه باهام😓خیلی دوسدارم‌منم مثل بقیه زنا بشم و راحت و ریلکس باشم و حتی بتونم لذت ببرم از رابطه🤦‍♀️

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
اره بابا دقیقا همینه بعدش ی چیز یادم رفت بگم مدتی بعد از اولین نزدیکی و پاره شدن پرده بکارت نمیدون ...

منم دقیقا با همین اپلیکاتور اینو فهمیدم و بعد اون یمدت ترس نداشتم و راحت بودم.ولی میگم چون یچیز تفکریه و ماها کلا دید خوبی از نزدیکی نداشتیم از اولش باز میاد سراغمون و فقط اوناییکه با روشهای درمانی پزشکی مشاوره خوب سدن اونا دیگه خوب خوب میشن منکه نتونیتم هیچوقت واسه این برم پیش دکتر

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم.این خیلی بده.تاحالا دنبال درمان بودی

اره همسرم همکاری نمیکنه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
اول  ترستا از بدنت میریزه  ی گوش پاکن میده دستت با  دست خودت اروم اروم  میچرخونی ...

من اول با دستم امتحان کردم.اولش درد داشت ولی بعدا عین خیالمم نبود.بعدا فکرمیکردم یه وسیله بزرگتر نمیشه.ولی باز گفتم باید خودم امتحان کنم که ترسم بریزه.واقعا معذرت میخوام ولی مجبور شدم با یه خیار سبز امتحان کنم.فکر نمیکردم انجام بشه.اولش درد داشت ولی راحت رفت.بعداز اون بعد چندبار دیگه تونستیم انجام بدیم.البته ژل لوبریکانت واقعا تاثیر داره.البته میخوام رو خودم کارکنم که نترسم وخودمو شل بگیرم که درد نداشته باشه

اره همسرم همکاری نمیکنه

امیدوارم مشکلت حل بشه عزیزم.فکرمیکنم عضلاتمون خیلی منقبضه واگه رابطه زیادبشه این انضباض  از بین بره.ولی بنظرم توهم خودت باید رو خودت کارکنی.ورزش کگل وارامش حین رابطه

امیدوارم مشکلت حل بشه عزیزم.فکرمیکنم عضلاتمون خیلی منقبضه واگه رابطه زیادبشه این انضباض  از بین ...

ورزش رو دارم . ولی دست خودم نیست کلا یکی طرفم میاد پاهام سست میشه حتی سرکار نباید مرد دور و برم باشه با وجودی که به روی خودم نمیارم و ... . انگشت نه بدم میاد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740
ورزش رو دارم . ولی دست خودم نیست کلا یکی طرفم میاد پاهام سست میشه حتی سرکار نباید مرد دور و برم باشه ...

بنظرم تاخودت نخوای وروخودت کار نکنی موفق نمیشی.سعی کن افکار مثبت داشته باشی.همه چیز به طرز فکر مابر میگرده.منم اولش میگفتم نمیشه.وروی خودم کار کردم و از کارایی که خوشم نمیومدو انجام دادم تاحالا یه مرحله رفتم جلو.اگه بخواد دردمم کمترمیشه.تو هم حتما میتونی عزیزم

بنظرم تاخودت نخوای وروخودت کار نکنی موفق نمیشی.سعی کن افکار مثبت داشته باشی.همه چیز به طرز فکر مابر ...

در آیینه ببین نجات دهنده ات را ... واقعا همه چی به خود آدم برمیگرده

من اول با دستم امتحان کردم.اولش درد داشت ولی بعدا عین خیالمم نبود.بعدا فکرمیکردم یه وسیله بزرگتر نمی ...

حالا اگر همین کارها رو با مشاور جنسی انجام بدی با تکنیکهاب اونها  ترست کامل میریزه 

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 
حالا اگر همین کارها رو با مشاور جنسی انجام بدی با تکنیکهاب اونها  ترست کامل میریزه

ولی من خودم انجام دادم.روزای اول درد داشتم.ولی الان دردم خیلی کم شده خداروشکر.و ترسم هم ریخته.