2737
2734
وقتی برات مشکلی پیش میاد برو بیمارستانی که میخوای زتیمان کنی اونا خودشون زنگ به دکترت میزنن اون موقع ...

اره واقعا هماهنگی بینشون نیست ک لاقل استرس به زن باردار ندن

سلام منم سر هر دو بچه ام دکترم لالوها بود بیمارستانم دهخدا ...مثل یه پرنسس باهات رفتار میکنن من خیلی راضی بودم در ضمن اول توکلت بخدا باشه بعدم به لالوها اعتماد کن کارش و بلده ...کاش می تونستم کمکت کنم واسه استرست .کجا میشینید من پونکم

خدایا ببخش که هر وقت صدات کردم همه چی ازت خواستم جز خودت ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونایی که تو مراکز بهداشت هست علمشون درحد یه پزشک فلوشیپ یا فوق تخصص نیس براساس اندازه دانشش حرف میزنن 

پزشکامونم حرص میخورن چرا ما هزینه کنیم درس بخونیم بعد یه نادان بیاد بشینه جای ما 

وای به حال مردم دست اینا افتاده

2731
سلام من میخواستم راجع به هزینه بیمارستان از خوده بیمارستان سوال کنم اما شماره داخلی شو نمیدونم کسی م ...

بزن نت برا میاره.لاقل خود بیمارستانم پبدا کنی بگی وصل میکنن قسمت حسابداری ک حدودی قیمتو بهت بگن گلم

سلام منم سر هر دو بچه ام دکترم لالوها بود بیمارستانم دهخدا ...مثل یه پرنسس باهات رفتار میکنن من خیلی ...

قربون دل مهربونت بشم .اردیبهشت زایمان کردم.لالوها عمل کرد خدارو شکر خوب بود.

2738
2706