2726

عزیزان من اها قزوین‌نیستم‌ چندماهیه اومدیم اینجا زندگی میکنیم نزدیک زایمانمه. دکترم دکتر لالوهاست میشه بگین‌کدوم بیمارستان برا زایمان خوبه؟دکترم با اینکه دفع پروتیینم‌دارم سزارین نمی نویسه میشه بگین‌زایمان طبیعیش چطوریه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=134302124]من دوبار با لالوها تو دهخدا سزارین شدم.راضی بودم بیمارستان خوبی بود[/QUOTE

بنطرت‌چیکار کنم‌منو‌سزارین کنه؟از طبیعی میترسم‌مخصوصا گشادی واژن و...

هایمن‌من حلقوی بود که چون‌بلافاصله بعد ازدواج ناخاسته باردار شدم اصلا نمخام سر زایمان از بین بره‌به علاوه همش میترسم در اثر فشار زایمان طبیعی ضربان‌قلبم‌بالا بره یا فشارم و‌بلایی سرم‌بیاد.

دکتر خیلی زود ویزیت میکنه اصلا بمشکلاتم‌اهمیت نمیده برا شمام این مدلی بود؟

[QUOTE=134302124]من دوبار با لالوها تو دهخدا سزارین شدم.راضی بودم بیمارستان خوبی بود[/QUOTE بنطرت‌چ ...

نه خوب بود من چون یکیشو دوقلو باردار بودم سزارین شدم.دومی هم به طبع سزارین شدم.خب وقتی میبینه مشکلت ترسه احتمالا اهمیت نمیده.باید مشکل جدی داشته باشی تا سزارینت کنه عزیزم.حالا نترس من تجربه طبیعی ندارم اما انشاالله اذیت نشی

دوستان قزوینی عزیز از تک تکتون که راهنماییم‌میکنین‌ ممنونم. میشه اگه اطلاعاتی دارین بگین که‌ مثلا چرا پاستور خوبه‌یا دهخدا.یا اگه نقاط ضعف یا قوتی داره بهم‌بگین.ممنون‌میشم.‌هر کس یجا رو‌میگه

نه خوب بود من چون یکیشو دوقلو باردار بودم سزارین شدم.دومی هم به طبع سزارین شدم.خب وقتی میبینه مشکلت ...

نه‌من‌اصلا بهش نکفتم مبترسم. مدام فشارم بالا پایین‌میره حتی تا ۱۸هم‌فشارم بالا رفته بستری هم‌شدم. اما تو‌مطب میگیره میگه‌فشارت ۱۱هست و‌خوبه. خیلی حالم بد میشه این اواخر اونقد گفتم که ازمایش ۲۴ساعته نوشت که دفع پروتئین زیادی دارم و بهداشت گفت خیلی خطرناکه اما باز اهمیتی ندادن گفتن تو‌مرزی!!!دفعم۳۲۵بود!!!!

به علاوه‌قبل بارداری تصادف شدیدی داشتم‌ک منجر به حکلات هراس شده و‌یه هو‌ضربان قلبم تا ۱۴۰میره بالا و‌حالم بد میشه میترسم لحظه زایمان این شکلی شم.

هیچ‌تجربه ای هم‌ندارم خودم هم تو خانوادم اولین نفری هستم که زایمان میکنم همش استرس دارم اصلا نمیدونم چجور دردی میخاد بیاد سراغم که برم بیمارستان.

غربت واقعا سختهههه.

2706