2737
2739
آره خیلی سخته. بدبختی اینکه من هندونه هم خیلی دلم میخواد همش. اونم که آدم سالمو میبنده به دستشویی. ح ...

ایییی منم ب خدا 

هندونه نباشه انگار چیزی گم کردم 

نصفه شب هم بلند میشم هندونه میخورم خخخخ

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
شما چه مشکلی داشتی دقیقا از چند هفتگی خوب شدین خاطتون هست

من از ۱۶ هفتگی کم شد. از ۱۸ هفتگی دیگه استفراغ نکردم. مشکلی نبود. دکترم گفت تحمل کن. اگه خواستی دمیترون بخور. اما اونم چون یبوست میاره من نخوردم. گفتم همه جام داغونه اقلا یبوست به مشکلاتم اضافه نشه. نه مشکل هورمونی داشتم نه تیروئید نه دیابت. هیچی . اما این بارداری دیگه منو اون آدم سابق نمیکنه   

یه خانم مستقل و قوی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به سعادتت

من هم معده ام سنگین میشد بعد خوردن هم حالت تعوع هم استفراغ هم سننگینی هم درد هم تکرر ادرار .ولی دوست داشتم اون لحظاتو وقتی تکون میخورد 

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
2728
برای شما ها هم سخت بوده

من تو هر دو بارداریم دیابت داشتم با تزریق انسولین از اول بارداری 

سر. بارداری اولم با شوهرم دعوام شد خواهرش با سیاست از خونم بیرونم کرد ۵ ماه خونه بابام بودم شوهر آشغالم یه زنگم بهم نزد ....

بچه دومم و وقتی زایمان کردم اومدم خونه اول برای شوهر کثافتم غذا پختم بعدم نوزادم و بردم حموم شستم .... 

دو تا بچه و دارم تک و تنها بزرگ میکنم شوهرم وقتی بچه گریه میکنه من دستشویی باشم نمیگیرش...همش هم سر لجبازی های بچه فحاشی میکنه ( بهانه ش هست)

اونوقت دختر خواهرشوهرم از روز اول بارداریش خورد و خوابید همش به گشتن با دوستای شوهرش بود الانم بچه ش ۱۹ ماهشه یه بار نبرده حموم 

مامانش میگفت کتکش میزنه بهش غذا نمیده .... اعصاب نداره..،

بعد مادرشوهرم بیشعور من همش به من متلک میندازه زاییدن راحته تربیت کردن مهمه

حالا بچه های خودش چی هستن؟؟؟ 

شوهر من هرزه الکی

دخترش فتنه عالم...

ببخشید طولانی شد 

یکم البته .نترس  ماه های آخر سنگینی رو اعصابه .ماه های اول تهوعه

شما که آخر اخرشی چه خوب 

ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2738