2733
2739
عنوان

میگه دوستم داره ولی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 19 پست
سلام دوست عزیز ،به قول معروف که میگن ی روز و میشه بد بگذرونی ،شما بخاطر همسرتون این ی روز و بد بگذرو ...

اسمش یه روزه ولی تبعاتش چند روزه..نمیخوام بحثش رو باز کنم ولی خب رفت و آمدمون بدون ناراحتی نیست که..منم از اون آدمای بیخیال نیستم..تا چند روز حرص میخورم فقط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسمش یه روزه ولی تبعاتش چند روزه..نمیخوام بحثش رو باز کنم ولی خب رفت و آمدمون بدون ناراحتی نیست که.. ...

اگه اونجا از دست خانواده همسرتون حرص میخوری ،منطقی به همسرت بگو و اصلن اصلن باهاش بحث نکن،و بگو من باهات میام اما به این دلایل دوست دارم کمتر اونجا بمونیم ،اینجوری واسه هیچکدوممون ناراحتی میش نمیاد

خوشبخت اگر خار بکارد از بخت خوشش لاله و ریحان به در اید ،بدبخت اگر مسجدی از آینه بسازد از بخت بدش یا سقف فرو ریزد و یا قبله کج آید....
2731
اگه اونجا از دست خانواده همسرتون حرص میخوری ،منطقی به همسرت بگو و اصلن اصلن باهاش بحث نکن،و بگو من ب ...

تو فیلما میبینم که زن و شوهرا چطوری منطقی با هم حرف میزنن حسرت میخورم..کلی براش دلیل و منطق میارم قبول میکنه اما یه ساعت بعد دوباره حرف خودشو میزنه🙄