2726
عنوان

میگه دوستم داره ولی ...

180 بازدید | 19 پست

حدودا ۵ ساله ازدواج کردم..تنها مشکلی که با همسرم دارم اینه که جمعه ها باید خانوادشو ببینه..حتی اگه من مریض باشم یا ماه آخر بارداریم باشه یا کرونا باشه....هیچ چیز و هیچ کسی نمیتونه قرار جمعه هاشو کنسل کنه..یادمه یه بار سخت سرما خورده بودم گفت میرم و زود میام..من و تنها گذاشت و رفت😢۴ ساعت بعد برگشت..اوایل همیشه باهاش میرفتم..ولی خب اون میخواد از صبح زود بره تا آخر شب...خب منم اونجا راحت نیستم...بچه کوچیک دارم و حوصله ام خیلی سر میره..نه میتونم درست استراحت کنم نه به کارام برسم..همش باید بشینم یه گوشه..هم خونواده من و هم همسرم محجبه هستن..برادرشوهرامم خب اونجان..واقعا سختمه از صبح تا شب با چادر باشم..چون میدونم جمعه ها قراره بره از صبح پنجشنبه بداخلاق میشم....دست خودمم نیست...اصلا حاضر نیست نره...منم تو این شرایط کرونا دوست ندارم جایی برم...اونجا هم اصلا دیگه حواسش به من نیست..شاید از صبح تا شبی که اونجاییم یکی دو ساعت همو میبینیم..چون همش میره بیرون...منم اکثرا تنهام..الان پیام داده بدون تو بهم خوش نمیگذره و اعصابم خورده و الان برمیگردم..اصلا دو ساعت نیست رفته....بچه ها چیکار کنم..خسته شدم...هر جمعه جنگ اعصاب داریم..

فقط لطفا به همسرم توهین نکنید

ممنون😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به نظرم  حق داره حداقل یه روز برای خانوادش باشه  خود شما مگه دوست نداری خانوادتو هرهفته ...

بهش میگم حداقل تو این شرایط نرو..خود من الان نزدیک ۲۰ روزه ندیدم خونوادمو..ولی گوشش بدهکار نیست😥

درکت میکنم عزیزم منم تقریبا تو شرایط شمام 

مردها به این راحتی قید خانوادشونو نمیزنن 

ولی دیدم خانم هایی که میگن شوهرم بدون من هیچ جا بهش خوش نمیگذره 

نمیدونم چیکار میکنن شوهرشون انقد پابندشون شده بعضیا با محبت بعضیا با رابطه زناشویی خوب 

خوب وقتی این پیامو داده الا اومد بشین باش منطقی حرف بزن

تا حالا خیلی حرف زدیم..ولی فایده نداره..اون کار خودشو میکنه..میگه دوستت دارم ولی اگه من رو به قبله هم باشم باید بره..

تا حالا خیلی حرف زدیم..ولی فایده نداره..اون کار خودشو میکنه..میگه دوستت دارم ولی اگه من رو به قبله ه ...

پس تو کناربیاد دبگه کاری نمیشه کرد 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

سلام دوست عزیز ،به قول معروف که میگن ی روز و میشه بد بگذرونی ،شما بخاطر همسرتون این ی روز و بد بگذرون ،هرچند به اون بدی هم که شما تو ذهن خودت داری فک نکنم باشه و اینکه در کل وظیفه هر فرزندی هس به خانوادش سر بزنه حالا ی روز در هفته که چیزی نیس

خوشبخت اگر خار بکارد از بخت خوشش لاله و ریحان به در اید ،بدبخت اگر مسجدی از آینه بسازد از بخت بدش یا سقف فرو ریزد و یا قبله کج آید....
درکت میکنم عزیزم منم تقریبا تو شرایط شمام  مردها به این راحتی قید خانوادشونو نمیزنن  ولی ...

آره بخدا..من نمیخوام قید خونوادشو بزنه..فقط یه کمم منو درک کنه..مثلا میگم لازم نیست از صبح زود تا آخر شب بریم..یه ظهر تا شب کافیه..ولی گوش نمیکنه..

2706