2737
2739
عنوان

اونایی که شوهراشون نظامیه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 64 پست
غربت فقط افسردگی تنهایی و فکر کردن داره مخصوصا اگه شوهرت نظامی باشه خودش از سرکار که میاد خسته و کوف ...

درسته ولی واقعا تو شهر خودتم باشی ولی شوهرت نباشه کنارت بازم سخت میگذره من غربت نرفتم تاحالا ولی از شناختی که از خودم دارم شوهرم کنارم باشه میتونم با دوری خانواده کنار بیام اما دوری شوهرم خیلی بهم سخت میگذره

خدایا پسرکوچولومو به تو سپردم❤ یاعلی بن موسی الرضا 🌙💫👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی تو غربت زندگی کردم چندوقته برگشتم شهر خودم درسته راحتم اما غریبی با همسرمو ترجیح میدم به شهر ...

چقد خوب اینجا هستن کسایی که بخاطر خودشون شوهراشون نبودن بعد هم شوهراشون زن گرفتن بعد اینها اومدن فقط واسه دعوا با هوو شون 

من خیلی تو غربت زندگی کردم چندوقته برگشتم شهر خودم درسته راحتم اما غریبی با همسرمو ترجیح میدم به شهر ...

باهات موافقم چون زندگی بدون شوهرت اصلا زندگی نیست مگه ادم چقد زنده است تا بتونه با شوهرش خوش باشه 

2731
درسته ولی واقعا تو شهر خودتم باشی ولی شوهرت نباشه کنارت بازم سخت میگذره من غربت نرفتم تاحالا ولی از ...

من الان مادرشوهرم مریض شده شوهرم بردنش شهر دیگه بستریه دو سه روزه اینقدر دلتنگم