2410
2553
عنوان

اونایی که شوهراشون نظامیه بیان

724 بازدید | 64 پست

از سختیای زندگی تون بگید؟ شیفت کاری شوهرتون چجوربه ؟ دلتنگش نمیشید؟

من شوهرم ی هفته خونه اس ی هفته سرکار واقعا تا برگرده دلم خیلییی براش تنگ میشه اما فعلا چون مرزبانیه مجبوریم تحمل کنیم 

خدایا پسرکوچولومو به تو سپردم❤ یاعلی بن موسی الرضا 🌙💫👑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام منم اینروزارو گذراندم  میتونه خودشو منتقل کنه ولی ۱.۵ از حقوقش کم میشه

اره دقیقا ولی با این فشار زندگی و قسط و وام یک و نیم کم بشه هیچی نمی مونه مجبوریم 

2714

خداروشکر ساعت کاریش خیلی خوبه صب تاظهر میره سرکار روزای تعطیل واخره هفته هم کلا خونه اس ماهی یه شب فقط شب کاری داره ک همون یه شب سختمه اینکه کارش مثل کارشوهرشما بشه واسم کابوسه💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
اره دقیقا ولی با این فشار زندگی و قسط و وام یک و نیم کم بشه هیچی نمی مونه مجبوریم 

من انقد عصبی و دلتنگ بودم مجبورش کردم خدمتشو پادگانی کنه 

خواهرشوهرمم در نبود همسرم میشد سگ هار

البته ک ماهم زیر فشاریم

کدوم مرزه شوهرت

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
با عرض معدرت میشه حقوق شوهراتونو بگید.البته اگه دوس دارین چون اشنای ما نظامیه میگه همش یک ونیم میگی ...

من شوهرم مرزبانیه چون منطقه عملیاتی خدمت میکنه بیشتر میگیره حدودا ی ۴و ۳۰۰ میگیره 

من انقد عصبی و دلتنگ بودم مجبورش کردم خدمتشو پادگانی کنه  خواهرشوهرمم در نبود همسرم میشد سگ ها ...

مرز سومار 

2706