2737
2734
عنوان

اونایی ک بینی عمل کردن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره عزیزم ایشونه  پارسال اسفند عمل کردم شد ۷ تومن الان گرون تر شده فکر میکنم

مرسی که جواب دادی عزیزم 

منم خواهرشوهرم ۲۸ اردیبهشت باهاشون وقت مشاوره دارن حالا منم کک افتاده به جونم که اگه عملش راحت باشه و خوشگل بشه برم 😁حالا که شما تعریف کردی خیالم راحتتر شد🥰

مرسی که جواب دادی عزیزم  منم خواهرشوهرم ۲۸ اردیبهشت باهاشون وقت مشاوره دارن حالا منم کک افتاده ...

ببین واقعا دکتر خوبیه من چند سال گشتم واسه عمل تا پیداش کردم اصلا پولکی نیس به خاطر پول عمل کنه گند بزنه به صورت یا تنفس طرف ببینه خوب در نمیاد میگه 

بعد تو همون ویزیت اول میگه که چیکار میکنه براتو حتی میگه چند درصد تغییر میکنه چهره 

و خوبی کارش به اینکه اگر بخوای پیشش عمل کنی اول به تنفس دوم به این دقت میکنه که ببینه چه فرمی به صورتت میاد اصلا قبول نمیکنه بگی اونطوری میخوام اینطوری میخوام و اینا خیلیم دکتر خوش رو و مهبونیه فقط مطبش همیشه خیلییی شلوغه واسه رفت و امدش یکم سخته 

ببین واقعا دکتر خوبیه من چند سال گشتم واسه عمل تا پیداش کردم اصلا پولکی نیس به خاطر پول عمل کنه گند ...

مرسی قربونت برم چقد حرفات بهم انگیزه داد که حتما با همین دکترمنم مشاوره بشم البته امیدوارم عمل منو قبول کنه دکتر، چون بینیم مشکلی نداره از نظر اطرافیانم که خوبه اما خودم دوس دارم عمل کنم و چهرم خوشگلتر بشه🥴

مرسی قربونت برم چقد حرفات بهم انگیزه داد که حتما با همین دکترمنم مشاوره بشم البته امیدوارم عمل منو ق ...

ایشالا که همونطور بشه که میخوای عزیزم 

من بابتش خیلی تحقیق کردم مریضیا چند سالشو پیدا کردم ازشون پرسیدم ۱ نفرم ناراضی نداره

2738
حتما بینیه قبله عملتم قشنگ بود نه ؟ 

نه بینی قبلیم هم قوز داشت, هم افتادگی هم انحراف, اصلا ظاهر خوبی نداشت یعنی اگه کسی عکس نیمرخ ازم میگرفت مجبورش میکردم پاکش کنه, الانم بنظرم زمان میبره تو صورتم جا بیفته چون من صورتم استخونی و کشیده است

هر کجا تنفر است, بذر عشق بکار...