2410
2553
عنوان

اونایی ک بینی عمل کردن بیان لطفا

318 بازدید | 38 پست

سلام، خانوما لطفا هرکی بینی عمل کرده از رضایت یا عدم رضایت یا تجربه بدی اگه داشته(درد، مشکل تنفسی)بگه، اگرهم از خانوما کسی از کرمانشاه هست ک از عملش راضیه اسم دکترشو بگه لطفا🙏اگر دیر جواب دادم معذرت میخوام اما همرو میخونم، بازم ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کاملا راضیم یسالونیمه عمل کردم طبیعی....من فقط سختیم این بپد روز عمل هنه مرخص شدن الامن فشارم روهشت بودبعذپاشدم برم پیاده دوربزنم گفتم شایددرس شم دادزدم بپرستارادارم میفتم دونفرزن مرد منوگرفتن دادزدن همه بیرون نگوب مامان و شوهرم گفته بودفشارش روچهاررفته اگ ی قدم بیشترمیرفت میرفت توکماسختترینم اون بود ک ئرکل چون. خیلی ذوق  داشتم نفهمیدمخخ

رنگ ولایتhaircolorist
2714

من بینیم استخونی غضروفی بود و گنده خیلی خوشکل شد و قشنگ مشکل تنفسی نداشتم وندارم هف ساله عمل کردم تکون نخورد خیلی راضیم دختر خالم گوشتی بود باهم عمل کردیم اونم مشکلی نداش و بینیش از مال من کوچکتر شد ما اهوازیم هر دو راضیم ولی ماله من یکم جا بخیه موند

من تهرانم 

۱ ساله عمل کردم خیلی راضیم چون دکترم متخصص گوشو حلق بینی بود و اصلی ترین چیزی که بهش اهمیت میداد تنفس بود و به خاطر پول کار خودشو و صورت   و تنفس بیمارو خراب نمیکرد 

اگر میدید به زیبایی یا تنفس مشکل میخوره میگفت من عمل نمیکنم 

واسه ویزیت که میرفتم کسایی بودن که ۴ ۵ بار بود اومده بودن پیشش وقت بگیرن واسه عمل بازم بهشون میگفت نه 

مبارکه،دکترت کی بوده؟ مشکلی نداشتی؟ مدلش خوب شده؟

ممنون ❤️من كه راضيم هموني شد كه ميخواستم 

ندا جاسمي

خدايا...🦋. اولين و آخرين اميدمون براي هركاري تويي  دستمونو محكم تر بگير❤️
2706