2733
2734
خداحفظش کنه دختر من بیست و یک ماهشه

مرسی همچنین بچه شما

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

ببخشید مامان گردالی عزیز میشه بگی دخترت هنوزم خیره میشه به جایی؟ خیرگی هاش تغییری نکرد بیشتر یا کمتر بشع؟ خوبه همه چیزش ایشالا؟؟ توروخدا جواب بده🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه از وقتی رفتی دکار حساسیت نشون نمیدی به این موضوع دیگه درسته؟ الان دقت میکنی یا دسگ۶ بیخیالش شدی موقع خیرگی صداشم نمیکنی دیگه؟

دیگه از وقتی رفتی دکار حساسیت نشون نمیدی به این موضوع دیگه درسته؟ الان دقت میکنی یا دسگ۶ بیخیالش شدی ...

سلام عزیزم ،اره خیره میشه هنوزم ،ولی من میگم ولش کن حساسیته ،هی صداش میکنم بعضی وقتا جواب نمیده ،دماغشو به شوخی میگیرم می‌خنده

شما چی ،بچتون چطور شد

2728
سلام عزیزم ،اره خیره میشه هنوزم ،ولی من میگم ولش کن حساسیته ،هی صداش میکنم بعضی وقتا جواب نمیده ،دما ...

منم همونطوریه بچم فرقی نکرده. از دکتر دیگه ای نپرسیدید دیگه؟ فکر کنم وقتی میخنده بلا حواسش هست پس.. پیر منم مثلا دستاشو داره تکون میده یا میختده ولی چشمشو از اون نقطه برنمیداره.. یه سریا میگن واسه هستگی و خوابالودگیه یه سریا میگن ادرار میکنه شاید اون لحظه یه سریا هم میگن واقعا داره تجزیه تحلیل میکنه.. نمیدونم کدومشه ولی بچم گاعی دیر جوابمو میده واسه همین گفتم بپرسم ببینم بچه شمام اونطوریه یا نه؟ و اینکه در روز دو سه بار میشه و گاهی روزا هم یک بار...

سلام عزیزم ،اره خیره میشه هنوزم ،ولی من میگم ولش کن حساسیته ،هی صداش میکنم بعضی وقتا جواب نمیده ،دما ...

من دیگه یه بار بردم دکتر گفت چیز خاصی نیس دیگه نبردم ولی الکی گاهی حساس میشم.. ولی انگار خیلی از بچه ها اینطورن

من دیگه یه بار بردم دکتر گفت چیز خاصی نیس دیگه نبردم ولی الکی گاهی حساس میشم.. ولی انگار خیلی از بچه ...

اگه دکتر گفته چیزی نیست برای چی روزگارت رو زهر می‌کنی ،وقتی میگی توی اون لحظه دستشو تکون میده یا می‌خنده یا هرچی یعنی هیچی نیست ، اگه زبونم لال چیزی بود و تشنج جوریع که انگار برای چند ثانیه مغز خاموش میشه و هیچ ارگان و اندامی فعالیت ندارع 

اگه دکتر گفته چیزی نیست برای چی روزگارت رو زهر می‌کنی ،وقتی میگی توی اون لحظه دستشو تکون میده یا می‌ ...

ایشالا که اینطوره مرسی که گفتی عزیزم سلامت باشید همیشه🙏🌹 واسه بچه منم دعا کن چیزی نباشه لطفا🙏

2738