2410
2553

ما هم‌همینیم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

داداشم کلاس سومه.. از یک ماه دوهفتشو خونه ماس .. وقتی هم میخواد بره خونه باکلی گریه میره ک خونه ابجی اینا بهم خوش میگذره... باهم کیک درست میکنیم .غذاهای جدید درست میکنیم..براش قصه میخونم .. مسابقه نقاشی میزاریم‌‌..کارتون نگاه میکنیم...کشتی میگیریم😑...قایم موشک بازی میکنیم ... جاروشارژی رو میدم دستش ک مثلا کمکم کنه ... با گوشی بازی میکنیم...اهنگ میزاریم میرقصیم و کلی کار دیگه ....

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
من لگو، حلقه هوش، عروسک بازی،قابم موشک ،هرازکاهی نقاشی ،کتاب همین شمام بگین شاید چیزی از توش دراومد

منم یه سری از این بازیهارو میکنم

سه چرخه سواری میکنه تو خونه

تو کارهای خونه به خیال خودش به من کمک میکنه(مجبورم تشویقش کنم نخوره تو ذوقش ولی بدتر رو عصابم میشه😁

و آب بازی توی وان و لگن

پسر من همش دنبال بازی های هیجانی 

میذارم رو گردنم بپر بپر میکنیم

کشتی میگیرم مثلا🤪

یک روز در میان آب بازی 

نون بیار کباب ببر که محکم میزنه رو دستم منم داد میکشم

سه چرخه داره؟؟؟؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2714

من ۳تادختردارم دوتاشون ۷و۵سالشون خاله بازی نقاشی باابرنگ ورنگ انگشتی خمیربازی ....میکنیم بهشون خوراکی میدم میگم واسم هرکدوم غذای جداگانه بپزید...کلی سرگرم میشن

👈من از قوانین پیروی نمیکنم خودم میسازمشون👉✌✌

بچه من به زبان و کارتون انگلیسی علاقه زیادی داره تمام حروف یاد گرفته الان باهاش نوشتن کار میکنم که ذوقش بیشتر شده به رنگ امیزی و نقاشیم علاقه داره به بازی های فکری هم همینطور بازی هیجانیشم بدو بدوعه که با باباش خونه رو ویران میکنن تا شب که از حال بره

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
داداشم کلاس سومه.. از یک ماه دوهفتشو خونه ماس .. وقتی هم میخواد بره خونه باکلی گریه میره ک خونه ابجی ...

خدا نگهت داره،اره منم با خواهرزادم کلی بازی میکنم ،ولی برای دختر دوسالم دیگه نمیدونم چیکار کنم

2706