2737
2734
عنوان

گردگیری و نظافت خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 3275 بازدید | 21 پست
من هرروز حیاطمو جارو میکنم و دستمال میکشم و ظرف و ظروف و دسشویی ها رو میشورم ...یه روز درمیون هم جار ...

من حیاط ندارم اما برنامه کاریمو بالا گفتم من هفته ای دوباز تمیز کاری و جاروبرقی و بخارشو و گردگیری و سابیدن کل خونه رو به معنای واقعی انجام میدم بقیش هم پرکردن فریزر و آشپزی و شستن یک روز در میون سرویس هاست

نه گلم دور از جونت....ولی درست میگی اما شوهر من کار خونه اصلا نمیکنه یعنی بلد نیست بهش کار بدم خرابک ...

فدات

مهم اینه که الان خوب شده

من که همسرم کلا از نظر آشپزی واینا خداروشکر ازمنم بهتر حداقل هفته ای دوبار نشه یه بار آشپزی میکنه 

تو کارای خونه همیشه کمک میکنه من خودمم بعضی کارا رو میتونم ولی به اون میگم یه ذره پیاز داغ شو زیاد میکنم که انجام بده بهش میگم تو مرد این خونه ای 

اقایی این کارا رو فقط مرد من اقای خونه م میتونه من که تو نباشی هیچوقت نمیتونم انجام بدم 

اونم کارمو راه میندازه 😂😂

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات مهم اینه که الان خوب شده من که همسرم کلا از نظر آشپزی واینا خداروشکر ازمنم بهتر حداقل هفته ای ...

باریکلا آفرین خدا شوهرتو حفظ کنه...من شوهرم همین که کثیف کاری نکنه بسمه کار خونه و آشپزی پیشکشش😂😂😂😂😂😂

من حیاط ندارم اما برنامه کاریمو بالا گفتم من هفته ای دوباز تمیز کاری و جاروبرقی و بخارشو و گردگیری و ...

منم همینطورم همیشه درحال کار کردنم خونمم هم همیشه تمیزه و این خیلی خوبه😍عاشق تمیزی ام ....من مامانم زیاد قبلا تمیز نمیکرد و چون من بدم میومد همیشه کارهارو من انجام میدادم ...

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2728
آفرین گلم بهترین کارو شما کردی راستش منو مامانم بد بار آورده انقدر دیدم تو خونه مثل پروانه میچرخه دو ...

به فکر خودت باش ، خانما چه گناهی کردن که باید تمام کارای خونه رو انجام بدن ، تازه بچه هم بیاری کلی بدن آدم ضعیف میشه ، من از همون روز اول گفتم کارای نظافت مال تو آشپزی و ظرف شستن با من ، تازه همون ظرفم بیشتر موقعها خودش کمکم میشوره  

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...