2410
2553
عنوان

گردگیری و نظافت خونه

3239 بازدید | 21 پست

دوستان من یکشنبه ها و پنج شنبه ها کل خونه رو میسابم و گردگیری و ضدعفونی میکنم بقیه روزا هم آشپزی و پر کردن فریزر و شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و جمعه هم حموم و دستشویی رو میشورم در حد سابیدن😂😂 از وقتی هم‌ که کرونا اومده همه جارو با الکل و ضدعفنی ها تمیز میکنم اما باز حس میکنم دارم تنبلی میکنم مامان من همه ی اینکارارو هر روز انجام میده بنظرتون باید روزای گردگیری و نظافت خونه رو بیشتر از ۲ روز کنم؟؟؟آخه اون روز واقعا خستم میکنه

دلت خوشه ها

منم وسواسم بیچاره کردیم خودمونو

طرف سال تاسال کمداشودست نمیزنه

خداشاهده سالی یبارسرویس نمیشورن 

دیگه بقیشونمیگم 

اوناازماسالم ترن 

نمیدونم چرا 

😐😐😐حرفی نیست وقتی گوش شنوایی هم نیست

من جارو برقی و اینا دوهفته یه بار

گردگیری هفته یه بار

اشپزخونه مو ماهی یه بار داخل کابینت و اینارو تمیز میکنم ولی هر روز بعد غذا تمیزکاری میکنم

دستشویی و اینارو هم سه روز یه بار حالا فرق نداره خودم یا همسرم ببینیم کثیفه میشوریم با تمیز کننده

والا از شما خیلیه

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چه خبره ، دو روز دیگه کمر درد و ... میاد سراغت 

من هفته ایی یه بار شوهرم خونه رو جارو و گردگیری میکنه سرویسارم میشوره اصلا خودم توان این کارارو ندارم 

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...
من جارو برقی و اینا دوهفته یه بار گردگیری هفته یه بار اشپزخونه مو ماهی یه بار داخل کابینت و ا ...

ببخشید گلم یعنی چی از شما خیلیه؟😂😂

منم هر هفته دوبار جاروبرقی میکشم کابینتامم ببینم کثیفه میکشم‌ تو هر کدوم از روزای هفته میکشم بیرون بجز کابینتای چینی هام چون واقعا باید یکی کمکم باشه دستشویی هم جدا از روزای مشخصش هربار کثیف باشه سطحی میشورم اما تو روزای مشخص روشویی و دیوارهاشم میشورم چجوری انقدر دیر جارو برقی میکشین؟؟من طاقت ندارم 

کار دیگه ای براز خودت می کنی؟ ورزس کتاب ؟ شیرینی ، تدکست گدش بدی؟

این کارا رو هم‌میکنم کتاب میخونم قبل کرونا باشگاه میرفتم کیک و شیرینی میپزم و کارای دیگه هم میکنم میگم اینارو یعنی یک وقت برای خودم بیشتر از خونه وقت نذارم دلم میخواد الویتم خونه و همسرم باشه عذاب وجدان داشتم که تاپیک زدم

2714
چه خبره ، دو روز دیگه کمر درد و ... میاد سراغت  من هفته ایی یه بار شوهرم خونه رو جارو و گردگیر ...

آفرین گلم بهترین کارو شما کردی راستش منو مامانم بد بار آورده انقدر دیدم تو خونه مثل پروانه میچرخه دور بابام دور من و داداشم همش در حال تمیزکاری و رفع نیازهای ماست منم اونجوری شدم یکم برای خودم وقت میذارم یا یکروز بیشتر میخوابم عذاب وجدان دارم

ببخشید گلم یعنی چی از شما خیلیه؟😂😂 منم هر هفته دوبار جاروبرقی میکشم کابینتامم ببینم کثیفه میکشم‌ ...

منظورم کارت زیاد واقعا چرا خودتو آنقدر خسته میکنی آنقدر که با آب و اینا کار کنی بعدش کمردرد و پادردمیاره 

چون ما بچه نداریم هفته دو تا سه روزشو خونه مامانم هستیم پس کثیف نمیشه 

والا نظافت هم بکنم همسرم کمک میکنه 

من لباس بشورم اون خونه رو جارو برقی میکشه من گرد گیری بکنم اون آشپزی میکنه 

نمیخام فردا روز  با اه و ناله از کمرو پام بگیرم 

این نظر منه

فک نکن شلخته م 

خونه م از تمیزی برق میزنه چون همسرم براش مهمه خونه

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
دلت خوشه ها منم وسواسم بیچاره کردیم خودمونو طرف سال تاسال کمداشودست نمیزنه خداشاهده سالی یبارسروی ...

آره واقعا من به عینه زیاد دیدم که طرف سرویسشو سال تا سال نمیشوره بعد منو ببین توروخدا تازه حس میکنم دارم کم کاری هم‌میکنم

منظورم کارت زیاد واقعا چرا خودتو آنقدر خسته میکنی آنقدر که با آب و اینا کار کنی بعدش کمردرد و پادردم ...

نه گلم دور از جونت....ولی درست میگی اما شوهر من کار خونه اصلا نمیکنه یعنی بلد نیست بهش کار بدم خرابکاری میکنه بعد غییت هم نباشه مادرشوهرم هر۴تا پسراشو و دخترشو کثیف و شلخته بار آورده باز من شوهرمو درست کردم بقیه رو بیای ببینی حالت بهم میخوره زندگی خواهرشوهرم ببینی سیک زندگیشو ببینی حالت بهم میخوره

من هرروز حیاطمو جارو میکنم و دستمال میکشم و ظرف و ظروف و دسشویی ها رو میشورم ...یه روز درمیون هم جارو و هفته ای یه بارم تمیزکاری کلی ...تا داخل کابینت و یخچال و کمد 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2706