2733
2739
اره خیلی رعایت میکنم ولی نگرانشم و نگرانه واکنشه دیگران 

اصلا نگران نباشید وبه روی خودش نیاورید کمک نکنید به حرف زدنش حولش نکنید خودش زود خوب میشه..فقط‌دقیقا حرفاش روگوش گنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موفق باشن  خدا کنه دختره منم خوب بشه  ممنون از دلگرمیتون

عزیزم بهت میگم چیکار کنی 

یک به هیچ عنوان سرزنشش نکن مسخره و تمسخر نه خودت نه اطرافیان حتی دوستان 

بگو بره جلو آیینه با خودش بلند بلند حرف بزنه توجه کنی وقتی با خودش بلند صحبت کنه بدون لکنت حرف میزنه استرس و ترس نتونستن ادا کردن صحیح تلفظ باعث لکنت میشه 

براش شعر بخون بگو بلند تکرار کنه 

اگه میتونست کتاب میخوند خیلی بهتر بود اونم با صدای بلند جلو آیینه میتونی شما بگی اون تکرار کنه فقط حتما جلو آیینه باشه خودشو ببینه ترسش از حرف زدن با شخص دیگه بریزه 

عزیزم نگران نباش.پسر منم حدود سه سال و خورده ای همین مشکل براش پیش  اومد پیش دکتر خودشون فوق تخصص اطفال بردم گفت تا هفت سالگی اصلا مشکلی نداره فقط جو خونه آروم باشه و اصلا به روش نیارین.پیش مشاور و ... نبرین چون اونقدر تحت فشار میزارن که بچه بهش استرس فوق العاده ای وارد میشه و کم کم حالت افسردگی پیدا می کنه.تا قبل از سالگی گفت اصلا ایرادی نداره.دکترش هم دکتر امیریان فوق تخصص اطفال.اینجا خیلی معروفه.از  زمان به دنیا اومدن دکترشون بوده.هر دو تا از پسرام.

ای حرمت مرجع درماندگان      دور مران از در و راهم بده
2728
اصلا نگران نباشید وبه روی خودش نیاورید کمک نکنید به حرف زدنش حولش نکنید خودش زود خوب میشه..فقط‌دقیقا ...

ازبچها دورش نکنید...اگرکرج هستید پیش دکتررونق ببرید معجزه میکنه‌‌..بادوجلسه

عزیزم نگران نباش.پسر منم حدود سه سال و خورده ای همین مشکل براش پیش  اومد پیش دکتر خودشون فوق تخ ...

نه من تهرانم 

اخه یه مشاوره اینترنتی گفت دخترم داره میره روبه لکنت زبان خیلی ترسیدم

2740
بله اتفاقا عاشق این کاره حتما این کارو میکنم ممنون

تا قبل از اینکه وارد مدرسه بشه سعی کنین خوب بشه متاسفانه اگه با لکنت وارد مدرسه بشه از ترس لکنت حرف  زدن گوشه گیر منزوی میشه حتی ترس از جواب دادن به سوال های معلمش چون مورد تمسخر دوستاش قرار میگیره 

ان شالله به زودی خوب میشه 

لکنت دختر شما شامل دستپاچگی هست باید سعی کنی بهش بگی فوق العاده آروم و کش دار کلمات رو ادا کنه