2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سه سالشه

دقیقا هم سن دختر منه دختر منم جدیدا لکنت گرفته خوندم در بارش نوشته بود اصلا بهشون چیزی نگین و کمکشون نکنین تو حرف زدن . این یه جهش رشده مربوط به سنشون . از بین میره نگران نباش . فقط موقع حرف زدن به چشماش نگاه کن با آرامش. و بهش نگو آروم صحبت کن بزار راحت باشه

داداش من تا ۴ سالگی لکنت های شدیدی داشت چقد میترسیدیم لکنتش بمونه از بین نره

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
دقیقا هم سن دختر منه دختر منم جدیدا لکنت گرفته خوندم در بارش نوشته بود اصلا بهشون چیزی نگین و کمکشون ...

واقعا اخه هر کس میبینه میگه یه دکتر ببرش 

میترسم استرسش زیاد بشه بدتر بشه

یعنی خود خود خوب شد

آره عزیزم الان دانشجوی دندونپزشکیه سال اخر 

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2706