2737
2734
عنوان

یه چند ثانیه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 21 پست

حلقه هم خیلی خوبه از این حلقه سنگین باشگاهی ها هست از اونا بگیر خوبه...برنج کف دست نون کف دست شبا شام سبک بخور.اب زیاد بخور.اگ صورتت لاغر شد صبحا ژله بخور دخترم همینه بفکرمرسید ولی روزی ۲۰ دقیقه حلقه بری جواب میگیری ننه

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حلقه هم خیلی خوبه از این حلقه سنگین باشگاهی ها هست از اونا بگیر خوبه...برنج کف دست نون کف دست شبا شا ...

اره اللن مغازه ها نیس حلقه بگیرم . حتما ممنون 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲

عزيزم اگر ميخواي لاغر كني بايد ورزش كني و تغذيه ات رو درست كني وگرنه اينجوري ك خودت ميخواي لاغر نميشي فكر و خيال هم تاثير ميزاره چاق تر ميشي تو خونه ورزش كن جوري ك عرق كني ،،،ب خودت هم گشنگي نده سعي كن وعده هات سالاد اينا بخوري بدون سس ،،،شكلات اينا محوري پفك يستني الويههه از همه مهم تر نوشابه ،،،نُون جو بخور با كره بادوم زمينيييي عاليه چربي سوز 

2731
حلقه هم خیلی خوبه از این حلقه سنگین باشگاهی ها هست از اونا بگیر خوبه...برنج کف دست نون کف دست شبا شا ...

قربونت تو ننه 😁

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲

شبرینی جاتو از برنامع هات حذف کن حتی قندم نخور مثلا بجاش مویز جایگزین کن وقتی کع حس گرسنگی بهت دست داد اب زیاد بخور تا سیر شی میپع زیاد مصرف کن 

یهو غذاهاتو کم نکن تا اسیب ببینی سعی کن مغز بادام پستع فندوی بخوری تا مواد مغذی ب بدنت برسع روزانع ورزش کن دارز نشست دویدن پیاده روی کمکت میکنع چربی هارو جذف کن و از چربی های طبیعی خیلی کم بجاشون استفادع کن 

هروقت حس سیری داشتی دیگ لقمه دیگ برندار 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
شبرینی جاتو از برنامع هات حذف کن حتی قندم نخور مثلا بجاش مویز جایگزین کن وقتی کع حس گرسنگی بهت دست د ...

ممنون عزیزم ⚘