2737
2739
عنوان

دام برا جاریم تنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 38 پست
اره بابا از بیچاره ها قول ساختن بعدم نمیشه ک یه طرفه به قاضی رف میگن هرکس تنهایی بره پیش قاضی راضی ب ...

دقیقااا .. هر ادمی یه بدی داره! بنظرررم این ته بیشعوریه ک فقط بدی های طرفو ببینیم 😪

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍

یه جای کلامت خیلی رو مخ بود یا لااقل برا من مهم هس که چرا جاری باید به همسر شما زنگ بزنه ودعوت بگیره؟؟؟؟واقعا چرا؟اگه رابطه خوبی دارید چرا به خودتون زنگ نمیزنه؟؟؟ما تو فامیلمون این مدلیش رو نداریم دیگه ینی کسی هم اینکارو بکنه قطعا خانوما ناراحت میشن حالا بحث مادر شوهر جداس که زنگ میزنه به پسرش و دعوت میکنه هرچند اشتباهه ولی اون مادره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقااا .. هر ادمی یه بدی داره! بنظرررم این ته بیشعوریه ک فقط بدی های طرفو ببینیم 😪

اره درسته 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
هر کی نظر خودشو میگه هیچکس نمی خواد با کسی بد باشه یا جو الکی بده.منتهی من خودم به شخصه با اینکه آدم ...

همجنس؟مگه قرار بود جنسشون فرق داشته باشه؟؟

اتفاقا همین همجنسامونن که گاهی باهاشون مشکل پیدا میکنیم وگرنه جنس مخالف نمیدونم از چیه که سازگاری باهاش بیشتره

2731
قضاوت نکردم.. ولی خیلی کاربرا میناالن.. ی روزی نیس بیام تعریفشونو ببینم! مگه میشه .. همه ادما ک مث ه ...

نمی دونم تا الان با آدم دورو و سخن چین برخورد داشتین یا نه؟؟اینجور آدم ها هر چقدر هم خوبی داشته باشن سخن چینیشون اون خوبی ها رو پاک می کنه.جاری من یه تعریف ساده ی منو اومده بود تغییر داده بود و به همکارم گفته بود که رابطه ی من و همکارمو به هم بریزه.به عنوان یه زن هزاران بار سنگ صبورش شدم و حرفهای دلشو بهم زد خدا می دونه هیچ جا حرفشو بازگو نکردم ولی اون به حرفهای من شاخ و برگ داد و باعث کینه و دلخوری توی خانواده شد آرزو می کنم هیچوقت توی زندگیت با چنین افرادی روبرو نشی.

بچه ها من زیاد دوروبر جاریام نمیرم تاحالا تهش 3بار خونه هر کدوم رفتم اونم توفیق اجباری. حرف مشترکی هم نداری مثلا یبار هر سه تو خونه یه جاریم بودیم داشتیم برا نذریش سبزی پاک میکردیم اینا از مادرشوهرم بد میگفتن منم ساکت نشسته بودم نه تایید میکزدم نه تکذیب یدفه جاریم گف که ما دوتا غیبت میکنیم پشت سر مادر شوهر فلانی که ساکته .ینی من خبرچینی میکنم ولی بازم من فقط لبخند زدم. اصلا تاحالا باهاشون برخورد انچنانی نداشتم امیدوارم برام شاخ نشن

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
نمی دونم تا الان با آدم دورو و سخن چین برخورد داشتین یا نه؟؟اینجور آدم ها هر چقدر هم خوبی داشته باشن ...

آره همچین حسو تجربه کردم !  دوستم ک مث خواهرم دوسش داشتمو و از همه چیزم باخبر بود.. چندین دفعه ازش لطمه خوردم! 

خیلییی سخت بود!  تا جایی ک میتونم ازش دوری میکنم.. شماهم همینکارو کن .. صمیمی نباش باهاش

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
2740