2737
2739
عنوان

بیصدا مردن 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 41 پست
تاپیکشو داری بفرست

ندارم عزیزم سرچش کن

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
فداتشم عزیزم  دلم خونه ک حتی نتونستم برم مراسمش...

عزیزم درکت میکنم.....منم عموم فوت شدن نتونستیم بریم پیششون....هرکدوم جدا تو خونمون تنهایی عزاداری کردیم......گروهی ختم قرآن برداشتیم یکم دلمون آروم بشه.الان حدود دو هفته است فوت کردن نه مرتبه قرآن ختم کردیم براشون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه جوری

اون ذره بین بالای صفحه بنویس می می ناز .تاپیکا میاد

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
عزیزم درکت میکنم.....منم عموم فوت شدن نتونستیم بریم پیششون....هرکدوم جدا تو خونمون تنهایی عزاداری کر ...

اخه همه ی خونوادم یجان و من اینجا توو غربت و جز شوهرم کسی نیس. دلم داره میترکه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
می می ناز کی بوده فوتش😥

سال ۹۲ فکرکنم

میشه برا بابابزرگ من صلوات بفرستید؟  امشب شب اول قبرشه

@ناشناس-هسدم. نماز لیلة الدفن ميخونه...

براش سوره ملک بخونیدکمکش میشه امشب...خداوندرحمتشون کنه و بشماصبربده من بابابزرگامو ازدست دادم درکت میکنم

از کوزه همان برون تراودکه دراوست
2740
اخه همه ی خونوادم یجان و من اینجا توو غربت و جز شوهرم کسی نیس. دلم داره میترکه 

فرقی نداره تو این اوضاع....ما حالا عموم که فوت کردن شهرستانن ولی خونه پدرم و عموی بزرگم و عمه هام چند تا کوچه فاصله داریم. ولی نتونستیم بریم خونه هم تسلیت بگیم و عزاداری کنیم

مامان شایان چی شده مگه؟نمیتونم اون دوستمون رو ریپلای کنم

منم نتونستم ریپلایش کنم .نمیدونم .میشناسینش شما ؟

منم نتونستم ریپلایش کنم .نمیدونم .میشناسینش شما ؟

یه مامان شایان میشناسم که چندسال پیش پسرش رو از دست داده بود و دوباره الان یه پسر ۲یا ۳ساله داره

میشه واسه اینکه امسال خونه دار بشم برام دعاکنید...مرسی مهربونا😍😍تیکرم به وقت صاحب خونه شدنمه انشالله