2726
عنوان

بیصدا مردن 😔

876 بازدید | 41 پست

تاپیک غمگینی خوندم از مرگ دو کاربر قدیمی اینجا می می ناز و مامان ترنم .روحشون شاد باشه ...

از چیزی خیلی دلم گرفت .معلوم نیست اینجا چند نفریم .خیلی از این کاربرای اینجا مردن و چون کسی خبر دار نشده انگار بیصدا مردن ،بدون اینکه کسی ازشون یاد کنه .خیلی خوبه که انقد خوب باشی که حتی پشت این گوشی هم از مرگت ناراحت بشن .

این بار متفاوت بگیم :روحشون شاد باشه تمام کابرایی که اینجا بودن یه روز و یه روزم دیگه نفس نکشیدن و کسی نفهمید و خبردار نشد .

طلب رحمت و آمرزش دارم برای همه ی عزیزان از دست رفته همه تون دوستان .

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
مامان ترنم‌چرامرد؟☹

گفتن سقوط هواپیما سال ۸۹

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

میشه برا بابابزرگ من صلوات بفرستید؟ 

امشب شب اول قبرشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اگه تاپیک می می ناز رو خونده باشی دیدی که میگفت من مریض شدم چون برای تمام ابنای بشر گریه کردم.

شما هم الکی برای خودت بهونه ی غصه نتراش.هرکسی یه روز یه جوری میمیره دیگه.

خدایا میبینی چطور دارم برات خوش رقصی میکنم؟
میشه برا بابابزرگ من صلوات بفرستید؟  امشب شب اول قبرشه

فاتحه خوندم و صلوات فرستادم دوستم .روحشون شاد باشه .غم اخرتون باشه 🌹

فاتحه خوندم و صلوات فرستادم دوستم .روحشون شاد باشه .غم اخرتون باشه 🌹

فداتشم عزیزم 

دلم خونه ک حتی نتونستم برم مراسمش... 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
روحشان شاد... علت مرگشون چی بو.د؟ شما از کجا مطلع شدین؟ 

از تاپیکا .می می ناز سرطان و مامان ترنم سقوط هواپیما .گویا اینجا دوستان صمیمی داشتن که در ارتباط بودن 

2706