2737
2739
عنوان

خیلی از حرفا که اینجا زده میشه برام ۹۰درصد خاله زنکه

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 23 پست
صحبتای خانومانس اونایی ک کسیو ندارن میان اینجا ک از درداشون بلکه کاسته بشه هرکاری کنیم ماها خانومی ...

نه نه من اصلا نمیگم حرفا گفته نشه میگم یاد بگیریم درکنار همه حرفا وحدیثا جبهه نگیریم خیلی مثلا از فلان کاره عزیزمون جبهه نگیریم خومون باخودمون صادق باشیمو خودمونو دوس داشته باشیم فکر کنیم خودمون بهترین کسی هستیم که میتونیم تصمیم بگیریم وسعی کنیم یادبگیریم کمتر اهمیت بدیم❤🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا هستن بعضی دوستان که اطلاعاتشون کمه و کمک میخوان.چه میشه که هرکی آموخته و دانش ش رو در اختبچیار همدیگه بذاریم!هستن خانم هایی که سنشون کمه و برای زندگی شون نیاز به کمک دارن ،یا ....

فقط گاهی باید همدیگه رو درک کنیم و قضاوت عجولا نه نکنیم....ولی گاهی آدمهایی که میگن کمک و ....بازم نظرات و گفته های کاربرهای دیگه نمیره تو مخشون رو باید رررررددددد داد🌹

من از ی چیز کوچیک اعصابم خورد بشه کلا مختل میشم 🤕🤕 هیچ کاری نمیتونم بکنم

نه ببین خوده جمله ای که مگی خودش یه کوه باره منفی داره باید جملتو عوض کنی وبه خودت اینطور بگی که من از قبل قویترم من از ثانیه قبل قویتر شدم اونا ماله قبلا بوده من الان یه من جدید شدم من دیگه اونی که بهش اهمیت میدم اونی برام اهمیت داره اول از همه خودمه چون من یاد گرفتم هرچقد خودمو بیشتر دوس داشته باشم میتونم به بقیه محبت بیشتری تقدیم کنم❤🌹

2740
واقعا هستن بعضی دوستان که اطلاعاتشون کمه و کمک میخوان.چه میشه که هرکی آموخته و دانش ش رو در اختبچیار ...

بله عزیزم فرمایشاتتون خیلی متین هست منم میگم یکم دیدمونوسعی کنیم روشنترکنیم وبدونیم واسه تغییر دیر نیست وخودمون اولویت خودمون باشیم ایطور بیشتر به اطرافیامونم لطف میکنم مرسی بابت نظرت❤🌹🌷