2737
2739

آخه بخدا میشه از کنار خیلی از این دغدغه های پوچ بایه دید روتین رد شد نمیدونم چرا ایقد حرفایه بقیه روبراخودتون تحلیل میکنید اصلا تحلیلشو ول کنید هر کی یچی گفت فوقش خوشتون نیومد بزارید روحساب مریضی طرف وسعی نکنید قانعش کنید چون قانع نمیشه پس بیخیال به زندگی ادامه بدید اصلااا براتون مهم نباشه کسی دوستون داره یان من این به خودم ا۲بات شده که هر چقد دوست داشتن بقیه براتون بی اهمیت تر شه بیشتر بقیه میان طرفتون واینکه چیزی که مهمه اینه که خودتون عاشق خودتون باشید...کارایی که دوس داریدو انجام بدید براخودتون وقت بزارید به صرف چایخودتونو دعوات کنید و...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرکی یه اخلاق و روحیاتی داره،دوس داره درد دل کنه چه اشکالی داره خو

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

صحبتای خانومانس

اونایی ک کسیو ندارن میان اینجا ک از درداشون بلکه کاسته بشه

هرکاری کنیم ماها خانومیم دربرابر بدحرف زدن توهین هرچی ضعیفیم شاید بعضیا بزرگش کنن اما اگه حس سبکی بهشون دس میده

مشکلش چیه

2738

من اصلا اهمیت نمیدم اینجا چی میگن،میخونم و رد میشم و گاهی نظری میدم ولی نه با کسی درگیر میشم نه جدی میگیرم،دیگه آدم باید یه فرقی با دوران دهه اول وودوم زندگیش داشته باشه

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

منم موافقم. 

یه سری مسائل واسه بعضیا مهمه که شاید بارها و بارها واسم اتفاق افتاده ولی اصلاااا به چشمم نیومده و بدون هیچ حسی ازش رد شدم. 

بعد اینجا میخونم که همون مسئله چقدر اذیتشون کرده واقعا تعجب می کنم. 

چقدر اعتماد بنفس داری من خیلی دوست دارم اینجوری باشم

ببین والا صلا سخت نیست بخوای منم کمکت میکنم ببین خودتو دوس داشته باش این اولین کاریه که باس کنی واس خودت وقت بزار میریرجلو آینه به خودت با عشق بگو که چقد تورو دوس دارم تو تنها کسی که همیشه بامنی به خودت بگو اونی که واس من بااید کاری کنه خودمم اصلا برات حرف بقیه مهم نباشه مگه برا اونا زندگی میکنیم اولش سخته ولی شیرینه کم کم یاد میگیری که هر موقع یه سختیم بوجود بیاد میدونی موقتیه ومیگذره ومیدونی که باید به خودت تکیع کنی❤🌹

الان چرا داري بقيه رو تحليل ميكني😂🐀

عزیزم حرف از تحلیل بقیه نیست مابه هرحال هممون داریم باهم زندگی میکنیم چه اشکال داره اگه بنظرمون یه چیزی واسه هم‌نوعمون خوبه بهش کمک میکنه رو بگیم هرچند نظرت خوشگلم جدی میگم قابله احترامه بی هیچ برداشتو تحلیل❤🌹

2706